Latvijā oficiāli sākta jaunās Samsung Gear 360 kameras tirdzniecība

5_Samsung Gear 360

Latvijā pieejama jaunākā Samsung Gear 360 kamera, ar kuru 360 grādu video var uzņemt 4K izšķirtspējā. Tā ir vēl ērtāka lietošanā un paver plašākas iespējas ikvienam kļūt par virtuālās realitātes satura veidotāju.

“Video arvien biežāk kļūst par formātu, kādā cilvēki izvēlas iemūžināt savus piedzīvojumus un dalīties tajos ar citiem. Tāpēc mēs radām pieejamus un inovatīvus produktus, lai šāda digitālā satura radīšana, koplietošana un straumēšana būtu vēl vienkāršāka,” stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns.

Uzlabotas iespējas augstas kvalitātes 360 grādu video un foto radīšanai
Pirmo reizi Gear 360 piedāvā 4K video ieraksta iespēju, turklāt, pateicoties 8,4 megapikseļu attēlveidošanas sensoriem un teicamām gaismspējas platleņķa kameras lēcām (Bright Lens F2,2), ar Gear 360 ir iespējams radīt augstas izšķirtspējas attēlus.

Uzņemot 360 grādu video vai fotoattēlus, lietotāji tiem var piekļūt ne tikai caur dažādiem skatīšanās režīmiem, bet tos arī rediģēt un piešķirt savai gaumei atbilstošus efektus un filtrus. Tāpat, lai saturu būtu ērti koplietot, 360 grādu videoklipus var arī viegli konvertēt uz standarta formātiem.

360 grādu sociālo tīklu tiešraides
Ar šī gada Gear 360 kameru tiek ieviests arī īpašs jauninājums – satura koplietošana reālajā laikā. Sinhronizējot Gear 360 kameru ar saderīgu viedtālruni vai datoru, lietotāji var dalīties ar saviem iespaidiem tiešraidē sociālajos tīklos Facebook, Youtube vai platformā Samsung VR.

Paplašināta savienojamība vēl lielākai pieredzei
Samsung Gear 360 ir savienojama arī ar citiem tirgū pieejamajiem foto un video ierīču aksesuāriem un piederumiem.

Jaunākā Gear 360 ir saderīga ar Samsung viedtālruņiem – Galaxy S8 un Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, Galaxy S6 edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy A5 (2017) un Galaxy A7 (2017). Gear 360 nodrošina arī labāku saderību ar iOS ierīcēm, tostarp iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus un iPhone SE, kā arī ar Windows un Mac datoriem.

Samsung Gear 360 Latvijā pieejama Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos, lielākajos elektropreču tirdzniecības centros, Samsung veikalā t/c Spice un www.SamsungShop.lv. Samsung Gear 360 aptuvenā mazumtirdzniecības cena Latvijā būs no 249 eiro.

 

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase