Rīgā atklāts jaunas koncepcijas iepirkšanās centrs “K Senukai”

foto-1

Baltijas valstīs lielāko būvniecības, remonta un sadzīves preču tīklu pārvaldošā kompānija “Kesko Senukai” šodien Rīgā, Lucavsalas ielā, atklāja Latvijā pirmo jaunās koncepcijas tīkla iepirkšanās centru “K Senukai”, kurā ieguldītas 3,3 milj. EUR lielas investīcijas.

“Kesko Senukai” grupas ģenerāldirektors Arvīds Šapola norāda, ka jaunā iepirkšanās centra mērķis ir nodrošināt vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, visplašāko sortimentu un kvalitatīvāko apkalpošanu visā Latvijā.
“Jaunajā iepirkšanās centrā mēs atjaunojām visu koncepciju – tagad tas ir visai ģimenei paredzēts vismodernākais tirdzniecības centrs,” uzsver A.Šapola.

16 “K-rauta” veikalu Latvijā un Igaunijā pārvaldīšanu “Kesko Senukai” šā gada aprīlī pārņēma no sava stratēģiskā akcionāra Skandināvijas koncerna “Kesko”.

Pēc “Kesko Senukai” valdes priekšsēdētāja, Skandināvijas koncerna “Kesko” viceprezidenta Terho Kalliokoski teiktā, vienota tīkla pārvaldīšana palīdz vēl vairāk nostiprināt tīkla līdera lomu Baltijas valstīs, nodrošināt vienādus visaugstākās kvalitātes apkalpošanas standartus un preču sortimentu visu valstu veikalos.

foto-4

“Man ir liels prieks būt šodien šeit kopā ar jums, atklājot jauno, modernizēto iepirkšanās centru. Esmu pārliecināts, ka tā divreiz paplašinātais preču klāsts iepriecinās mūsu pircējus. Mūsu kompāniju sadarbība sniedz mums lielisku iespēju vēl vairāk stiprināt savas pozīcijas reģionā. Tagad kopā ar “Kesko Senukai” mēs kļūstam par piekto lielāko tirgotāju būvniecības preču segmentā Eiropā,” norādīja T. Kalliokoski.

11 tūkstošus kvadrātmetru lielajā jaunajā “K Senukai” iepirkšanās centrā Rīgā gandrīz divkārt ir palielināts preču sortiments – tagad šeit var izvēlēties preces no gandrīz 50 tūkstošiem preču nosaukumu. Bez pircējiem ierastām Latvijā ražotām precēm plauktus ir papildinājušas pasaulē pazīstamākās preču zīmes.

Veikalā darbojas specializēti dārza, inovatīvas sadzīves tehnikas un pakalpojumu sniegšanas centri. Pircējus gaida veselīgam dzīvesveidam veltīta sporta, brīvā laika un tūrisma preču nodaļa, kā arī rotaļīgi noformēta zona bērnu precēm.

Par klientu apkalpošanu jaunajā veikalā rūpēsies lielāka konsultantu komanda. Šeit darbā pieņemti 100 darbinieki, un tas ir divreiz vairāk, nekā bija līdz šim.

Klientu ērtībām un apkalpošanas ātruma palielināšanai ieviesta mūsdienīga preču izvietošanas sistēma un vismodernākais tirdzniecības aprīkojums. Konsultanti ir apgādāti ar viedierīcēm, tāpēc tie var īsā laikā apkalpot pircēju – atrast preci, rezervēt, pasūtīt transportu piegādei. Veikala apmeklētāji var ar savu automašīnu iebraukt speciālā “Drive In” teritorijā un iekraut šeit iegādātās preces.

Ar trīs mēnešus ilgušo bijušā “K-rauta” veikala modernizēšanu “Kesko Senukai” aizsāka visa tirdzniecības tīkla atjaunināšanu. Atjaunināšanai jau ir gatavi vēl divi veikali – viens Rīgā, Ulmaņa gatvē, otrs – Tallinā. Līdz 2020. gadam plānotas vairāk nekā 100 milj. EUR lielas investīcijas modernu veikalu atvēršanai Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase