Latvijas start-up 30 cilvēku delegācija dosies uz Eiropas vadošo start-up festivālu “Slush”

slush_metaimage

Finanšu tehnoloģiju kompānija TWINO uz Eiropas vadošo un prestižāko jauno uzņēmumu pasākumu “Slush” vedīs Latvijas start-up un jauno progresīvo uzņēmumu delegāciju 30 cilvēku sastāvā. Delegācijā pārstāvēti tādi Latvijas jaunuzņēmumi kā “Toneboard”, “Notakey”, “Nordigen”, “Anatomy Next”, “Dripit.io”, “WhatTheBus”, “Poker Art”, “Sorry as a Service”, “Swipegateway.com”, “Walmoo”, “Qfer”, “Zoomcharts”, kā arī “Startup Slalom” hakatona uzvarētāji – web platforma un mobilā lietotne, kas ļauj vecākiem kontrolēt ar bankas karti veiktos bērna maksājumus un pirkumus – “CardOn”.

“Globāls skatījums ir tas, kas spēj izcelt ideju tūkstošiem citu vidū. “Slush” sniedz iespēju mācīties no citiem un piesaistīt sev Eiropas un pasaules līmeņa spēlētāju uzmanību. Mēs ceram, ka Latvija to izmantos un mums būs par kādu veiksmes stāstu vairāk. Īpašs prieks par “Nordigen” un Notakey”, kas pieņēmuši izaicinājumu un piedalīsies ātro prezentāciju (pitch) konkursā “Slush 100 Pitching Competition”,” skaidro TWINO Investīciju platformas vadītājs Jevgeņijs Kazaņins.

Dalībai start-up gada notikumā pieteikties tika aicināti jaunie daudzsološie uzņēmumi ar eksporta ambīcijām. Latvijas delegācijas dalībniekus izvēlējās TWINO sadarbībā ar Latvijas Start-up uzņēmumu asociāciju “Startin.LV” un IT koprades telpu “TechHub Riga”.

“Nordigen” vadītājs Rolands Mesters saka: “Esam ļoti priecīgi, ka TWINO ir devis iespēju mums pievienoties Latvijas pārstāvjiem “Slush”. Līdz šim esam ļoti aktīvi centušies paplašināties Somijas tirgū, un dalība “Slush” mums ļaus satikt vairākus potenciālos sadarbības partnerus vienuviet – tā ir reta izdevība.”

Prognozēts, ka “Slush” festivālu apmeklēs vismaz 15 000 dalībnieku, vienkopus pulcējot apmēram 2 000 start-up uzņēmējus, vismaz 800 potenciālos investorus un 700 žurnālistus no vairāk nekā 100 pasaules valstīm. Pasākums, ko mēdz raksturot arī kā “Burning Man meets TED”, norisināsies 30. novembrī un 1. decembrī Somijas galvaspilsētā Helsinkos.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Latvijas start-up 30 cilvēku delegācija dosies uz Eiropas vadošo start-up festivālu “Slush””

  1. I don’t even know the way I stopped up here, however
    I thought this post was great. I don’t recognize who you are however certainly you are
    going to a well-known blogger in case you are not already.
    Cheers!

    My blog – Custom leathers

Leave a Reply

Draugiem.lv pase