Sporta fani atzīst, ka izmēram ir nozīme

Samsung SUHD TV

Vasaras lielie sporta notikumi pie televizoriem pulcēs ne tikai sporta fanus, bet arī daudz plašāku sabiedrību, kas sekos līdzi Latvijas un pasaules labāko sportistu gaitām. Gandrīz divas trešdaļas Latvijas vīriešu atzīst, ka tieši sporta pārraides ir būtiski skatīties uz liela izmēra TV ekrāna, gūstot maksimālu klātbūtnes efektu, liecina Samsung Electronics Baltics īstenotā aptauja.

Visbiežāk TV izmērs ir svarīgs, skatoties vizuāli augstas kvalitātes saturu. Lielākā daļa jeb trīs ceturtdaļas Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka filmas labāk baudīt lielā ekrānā, savukārt puse, ka arī sporta pārraides šķiet aizraujošākas lielajā ekrānā. Savukārt divi no katriem pieciem skatītājiem uz lielajiem ekrāniem gribētu skatīties mūzikas koncertus un raidījumus par dabu. Iedzīvotāju vēlmes apliecina TV attīstības virzienu – piedāvāt televizorus arvien plašākā izmēru spektrā, kā to pierāda Samsung SUHD TV, kas pieejams izmēros no 49″ līdz pat 88″ (223 cm) diagonālē.

“Lai arī mūsdienās TV saturs ir pieejams arī uz mobilajām iekārtām, skatītājs novērtē televizora sniegto kvalitāti un priekšrocības, kas sniedz maksimāli lielāku klātesamības sajūtu. Sekojot iedzīvotāju vēlmēm un skatīšanās paradumiem, Samsung ir radījis SUHD TV, kas filmu cienītājiem ļauj iegrimt sižeta līkločos, sporta faniem – ieraudzīt katru cīņas sviedru lāsi un dabas raidījumu godātājiem – pat vissīkāko radību, kas paslēpusies lapu radītajā ēnā,” akcentē Samsung Electronics Baltics sadzīves tehnikas biznesa direktors Baltijas valstīs Sergejs Kostjučenko.

Interesanti, ka TV ekrāna izmērs, skatoties seriālus, ir nozīmīgs tikai ceturtdaļai aptaujāto. Savukārt, skatoties ziņas, vien katram piektajam.

Aptauju īstenoja Samsung Electronics Baltics, Latvijas tirgū ienākot jaunākajam ar kvantu punktu tehnoloģiju aprīkotajam Samsung SUHD televizoram, ko raksturo tā kalpošanas ilgums, līdz šim reālistiskākā attēla kvalitāte, dzīvākās krāsas un spilgts kontrasts pat ēnām.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase