Kendrick Lamar prezentē sadarbībā ar Reebok zīmolu tapušos apavus

20151012_RH002_reebok_kendricklamar_shot2_0053

Sestdien, 16. janvārī Reebok sadarbībā ar “Grammy” nomināciju līderi, amerikāņu hip hop mākslinieku Kendriku Lamāru (Kendrick Lamar) prezentēs savu otro apavu kolekciju vienam no Reebok zīmola iknoskākajiem modeļiem – Classic Leather.

Reebok zīmola vadītāja Baltijas valstīs Ilze Auziņa-Grabeca: “Ar jauno apavu dizainu Kendriks atdzīvina autentiskumu un oriģinalitāti, ko raksturo viņa mūzika un ietekme no dzimtās pilsētas Komptonas, Kalifornijā. Pēc iepriekšējās sezonas veiksmīgās sadarbības, kuras ietvaros Kendriks debitēja ar jaunu Reebok Classic dizainu Ventilator apaviem, 2016. gada pavasara/vasaras kolekcijai mākslinieks piedāvā jaunā gaismā pacelt modeli, ar ko kopā uzaudzis.”

“Reebok Classic x Kendrick Lamar Classic Leather” dizains sevī ietver iedvesmojošu neitralitāti un autentisku stāstu, ar sarkano un zilo motīvu no jauna atdzīvinot Classic Leather raksturīgo tīro estētiku. Abi partneri turpina lauzt robežas starp mūziku un apavu kultūru, lai iedvesmotu cilvēkus un pastāvētu par savām kopīgajām vērtībām – būt drosmīgiem un provokatīviem.

RBKCLSC_BELTRAN_1

Vienmēr aktuālajam Classic Leather nule kā tiek piešķirta neitrāla transformācija, tajā pašā laikā saglabājot Kendrika spēcīgo vēstījumu par mieru un saliedētību sabiedrībā. “Reebok Classic x Kendrick Lamar Classic Leather” prezentē īstenu taisnīgumu, dziļumu un autentiskumu.

Apavus iespējams iegādāties reebok.com

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase