airBaltic Ziemassvētku video pārspēj rekordu

airbaltic

airBaltic Ziemassvētku video sociālajos tīklos ieguvis lielu popularitāti, tikai dažu dienu laikā sasniedzot vairākus simtus tūkstošu skatījumu, kā arī lietotāji ar to ir dalījušies vairāk nekā 14 000 reižu. Jaunais video pārspējis airBaltic visu laiku populārāko video „Ziemassvētku vecīša elfi pārņem airBaltic lidmašīnu” par vairāk nekā 100 000 skatījumu.

Video redzams parasts decembra vakars, kad Latvijas aviokompānija airBaltic Starptautiskajā lidostā „Rīga” pārņem Wi-Fi pārraidi, lai atgādinātu, ka svētki var kļūt aizraujoši, ja jūs noliekat malā savas elektroniskās ierīces. airBaltic aicina pasažierus svinēt svētkus lidojuma režīmā un pieredzēt Ziemassvētku brīnumus, kas notiek mums visapkārt.

Šo video pārpublicējušas arī vairākas starptautisku zīmolu un aviācijas fanu Facebook lapas, tostarp Bombardier, PayPal, Airliner Models un citi. Video jau skatīts 350 000 reižu, līdz ar to tas pārspējis iepriekšējo vispopulārāko airBaltic Ziemassvētku video. Abu video veidotāji ir Latvijas digitālā aģentūra CUBE.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “airBaltic Ziemassvētku video pārspēj rekordu”

  1. Edgars saka:

    Oriģināli, ņemot vēra mūsu kreativitātes līmeni!

Leave a Reply

Draugiem.lv pase