Izvirzot internetu priekšplānā, Tele2 uzsāk jaunu ēru Latvijas mobilo sakaru tirgū

Tele2_1

Izvirzoties līderpozīcijās mobilā interneta jomā, “Tele2” veic revolūciju mobilo sakaru tirgū un iepazīstina Latviju ar pirmajiem tarifu plāniem, kuri veidoti priekšplānā izvirzot internetu visās Baltijas valstīs un tā lietošanas ērtumu, nevis zvanus un īsziņas kā bija ierasts līdz šim.

Jaunā piedāvājuma ietvaros “Tele2” pirmais Latvijā ieviesis šādas nozīmīgas inovācijas:
• visos tarifu plānos iekļautu interneta lietošanu ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā,
• drošu interneta izmaksu kontroli – sasniedzot pieejamo interneta apjomu, to varēs turpināt lietot, apstiprinot papildus apjoma iegādi,
• interneta patēriņa atspoguļojumu reālā laikā, kas ir iestrādāts katrā tarifu plānā un nodrošina iespēju jebkurā laikā ērti telefonā, atverot https://dati.tele2.lv, uzzināt atlikušo interneta apjomu vai papildināt to,
• iegādājoties internetu papildus tarifu plānā iekļautajam apjomam, neiztērētais apjoms tiek pārnests uz nākamo mēnesi.

“Zvani un īsziņas bija, ir un būs, taču iedzīvotājiem internets ir kļuvis par nozīmīgāko mobilo sakaru pakalpojumu. Ņemot to vērā mēs mainām līdzšinējo pieeju mobilo sakaru tirgum un ieviešam trīs spēcīgus vienkārši saprotamus tarifu plānus, kuri veidoti pēc datu apjoma principa tā, lai ikviens varētu atrast saviem interneta lietošanas paradumiem atbilstošāko, tāpat arī citus nozīmīgus jaunumus interneta lietošanas jomā,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Esmu priecīgs, ka ar plašāko 4G tīkla pārklājumu Latvijā un inovatīvu piedāvājumu sasniedzam šī gada mērķi – “Tele2” kļūst par līderi mobilā interneta jomā!”

“Tele2” jaunie tarifu plāni:
• interneta telefonā iepazinējiem – “Zelts 100MB” ar 100MB interneta Baltijā un bezlimita zvaniem un īsziņām Latvijā par 5,99 eiro mēnesī,
• aktīviem interneta lietotājiem – “Zelts 1,5GB” ar 1,5GB Baltijā un bezlimita zvaniem un īsziņām Latvijā par 8,99 eiro mēnesī,
• nepārtrauktiem interneta lietotājiem esot Latvijā un ceļojot ārvalstīs – “Zelts 6GB” ar 6GB un bezlimita zvaniem un īsziņām Baltijā par 12,99 eiro mēnesī.

Ikvienam, kas kļūst par jauno “Tele2” tarifu plānu lietotāju, “Tele2” dāvās 6GB internetu lietošanai Baltijas valstīs. “Tele2” atgādina, ka ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas nodrošina 4G tīklu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc ar jaunajiem tarifu plāniem “Tele2” klienti varēs lietot 4G un 4G+ internetu tāpat kā Latvijā, tā arī Igaunijā un Lietuvā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Izvirzot internetu priekšplānā, Tele2 uzsāk jaunu ēru Latvijas mobilo sakaru tirgū”

 1. Smecernieks saka:

  Izgāju cauri. Jāmaksā vairāk jebkurā gadījumā un ja pārej, uz veco tarifu atpakaļ vairs netiec.

  Vecais – Tarifu plāns 3
  Abonēšanas maksa 4.99 €/mēn. Iekļauts: zvani un SMS uz populārākajiem tīkliem – bezlimita. 5 MB datu pārraide Latvijā, par katriem nākamajiem 100 MB maksa 1.99 €.
  (pirms pārejas uz eiro maksāja € 4.27 mēnesī – Tele 2 = negodīgs eiro ieviesējs)

  Jaunais – Zelts 100 Mb
  Abonēšanas maksa 5.99 €/mēn. Iekļauts: zvani un SMS uz populārākajiem tīkliem. 100 MB datu pārraide Latvijā un Baltijā, par katriem nākamajiem 100 MB maksa 1.99 €.
  (šis tagad ir lētākais Tele 2 plāns. Izmaksas pieaug par 1 eiro, un ja nebrauc uz LT/EST vai nelieto internetu – nav izdevīgs)

  Vecais – Tarifu plāns ZELTS
  Abonēšanas maksa 11.99 €/mēn. Iekļauts: zvani uz populārākajiem tīkliem – bezlimita. Īsziņas, MMS uz populārākajiem tīkliem – bezlimita. 2 GB datu pārraide Latvijā, par katriem nākamajiem 2 GB maksa 1.99 €.
  (pirms pārejas uz eiro maksāja € 11.38 mēnesī – Tele 2 = negodīgs eiro ieviesējs)

  Jaunais – Zelts 1,5 Gb
  Abonēšanas maksa 8.99 €/mēn. Iekļauts: zvani un SMS uz populārākajiem tīkliem bez limita; 1.5 GB datu pārraide Latvijā un Baltijā, par katriem nākamajiem 500 MB maksa 1.99 €.
  (It kā lētāk, vai ne? Tomēr internets ir vien 1,5 Gb 2 Gb vietā. Ja gribi atpakaļ savus 2 Gb = maksā jau 11 eiro. Man ar veco zeltu pa laikam sanāk mazliet pārtērēties (ak šie kaķu video sēdot vilcienā), attiecīgi tiek piepirkti klāt 2 Gb pa 1,99 ar kuriem tad pietiek. Ar jauno tarifu plānu katri 500 Mb maksās 1.99 klāt. Rezultātā tas viss izmaksās dārgāk.

  Protams var izvēlēties Jauno Zelts 6Gb, bet tas maksās par eiro dārgāk nekā vecais Zelts.
  Kaut kā tā.

  Agrāk es viltīgi slēdzu Baltiju klāt kad braucu uz tuvajām ārzemēm un pēc tam tik pat viltīgi slēdzu nost. Tagad šis lifehack ir aizvērts.

  Tas viss laikam saistīts ar ES regulu par vienotiem tarifu plāniem Savienības robežās.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase