Kāpēc jāsapņo par automašīnu, kad var braukt jau tagad?

819df01ff2cb919fcea165f15f12e6a5

Jums ir apnicis braukt uz darbu sabiedriskajā transportā? Vai Jūs vēlaties iegādāties jaunu automašīnu savai ģimenei?


Tagad daudz ātro kredītu aizdevēji dod iespēju iegādāties auto, pat tad, ja pircējam nav pietiekami daudz līdzekļu lai uzreiz nopirkt auto. Daudzi aizdevēji piedāvā ātru un vienkāršu risinājumu, kā var iegādāties jebkuru transportlīdzekli, neatkarība no tas markas un vecuma. Starp Latvijas iedzīvotājiem online kredīts ir kļuvis par ļoti populāru veidu kā var atrisināt finansiālas grūtības transportlīdzekļa iegādei. Bet kā ar jebkuru aizdevumu, kredīts auto iegādei ietver sevī pārmaksu par aizņemtiem naudas līdzekļiem.
Online kredīta nosacījumi auto iegādei Latvijā ir šādi:
Ja aizdevuma summa, lai iegādātos automašīnu ir no 1501 EUR līdz 6000 EUR, tad šajā gadījumā

• Aizdevuma termiņš līdz pat 5 gadiem;
• Kredīts tiek izsniegts bez komercķīlas;
• Nav nepieciešama KASKO apdrošināšana.

Ja aizdevuma summa ir virs 6000 EUR, tad šajā gadījumā:

• Aizdevuma termiņš līdz 5 gadiem;
• Ir nepieciešama komercķīla;
• Ir nepieciešama KASKO apdrošināšana.

Papildus noteikumi aizdevuma saņemšanai auto iegādei Latvijas Republikā:

• Aizdevumu, lai iegādātos automašīnu, izsniedz tikai LR pilsonim;
• Ir jābūt regulāri ikmēneša ienākumi;
• Aizdevuma saņēmēja vecums – no 18 līdz 75 gadiem.

Lai nopirkt auto, Jūs varat aizpildīt pieteikumu par aizdevumu tieši aizdevēja mājas lapā, vai tuvākajā birojā. Automašīnu var izvēlēties tajā pašā dienā, vai 30 dienu laikā pēc aizdevuma saņemšanas. Pēc līguma parakstīšanas, Jums jāmaksā pirmā iemaksa sākot no 10% no auto vērtības auto pārdevējam. Auto pārdevējs Jūs reģistrēs kā jaunu auto turētāju. Parasti, pēc līguma parakstīšanas aizdevējs pārskaitā nepieciešamo aizdevuma summu pārdevējam, un pats galvenais: Jūs varēsiet braukt ar jauno auto jau tajā pašā dienā!

Pirkt auto šodien tiešām ir ļoti vienkārši. Dažādas auto aizdevumu programmas Latvijā ļauj iegādāties automašīnu jebkuras markas, saņemt aizdevumu ar minimālo iemaksu, dažreiz pat bez pirmās iemaksas!

Auto kredīts jeb līzings nodrošina naudas līdzekļus auto iegādei līdz pat 90% no auto tirgus vērtības. Daži aizdevēji piedāvā iegādāties ne tikai auto, bet arī citus transportlīdzekļus – motociklu, laivu, un t.t. Papildus jārēķinās arī ar KASKO polises iegādi, ja tas ir nepieciešams. Noformējot auto līzingu, auto līzinga devējs kļūst par auto īpašnieku, savukārt Jūs būsiet reģistrēti kā auto turētājs. Pēc aizdevuma atmaksas transportlīdzekli būs nepieciešams pārreģistrēt CSDD uz Jūsu vārdu.

Informācija tika ņemta no: http://www.delfi.lv/news/national/commercials/vislabakie-atrie-aizdevumi-interneta-tiesi-jums.d?id=46674883

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase