Kā izvēlēties telefonu skolēnam?

middle-school-girl-on-cell-phone

Kā ik gadu, augusts ir laiks, kad vecāki gatavo savus bērnus jaunajam mācību gadam. Un, līdz ar strauji augošo viedtālruņu popularitāti, tāda iegāde ir kļuvusi par vienu no nepieciešamībām. Viedtālrunis, protams, nodrošina plašas izklaides iespējas, taču tajā ir pieejamas neskaitāmas aplikācijas un servisi, kas arī atvieglo mācību procesu – gan valodu apguvi, gan matemātikas zināšanas, gan arī trenē atjautību un vispārīgas zināšanas par notikumiem Latvijā un pasaulē.

Piedāvājums ir milzīgs, tādēļ izvēlēties īsto nav nemaz tik vienkārši. Aptaujājot profesionāļus, kas ikdienā klientiem palīdz izvēlēties īsto telefonu, kā piemērotākie viedtālruņu modeļi tiek atzīti

Samsung Galaxy Grand Prime, Samsung Galaxy Trend 2, Just5 Blaster 2, Just5 Blaster mini, Samsung Galaxy Ace 4 un Microsoft Lumia 435.

Tie visi ir budžeta klases viedtālruņi, kuru cena spēs iekļauties vidusmēra ģimenes maciņā, un kas nodrošinās skolēnam iespēju telefonu izmantot gan izklaidēm, gan mācību procesam.

“Nav noslēpums, ka mobilais internets skolēnam ir ļoti svarīgs, taču vecākiem tas bieži vien sagādā raizes pārmērīgi liela rēķina izskatā. Skatoties uz pēdējiem datiem, redzam, ka mūsu klienti saviem bērniem aktīvi izvēlas pēcapmaksas, jeb pieslēguma pakalpojumu ar Datumēru un Izmaksu kontroli. Vecākiem ir svarīgi, ka viņi var sekot līdzi ģimenes budžetam un izmaksām par mobilo telekomunikāciju pakalpojumiem, un tas ir vienkārši. Ar Datumēra palīdzību var kontrolēt tekošā mēneša rēķinu, kā arī redzēt iztērētos Megabaitus. Taču izmaksu kontrole ļauj noteikt limitu un iekļauties konkrētā rēķina summā, tajā pašā laikā neriskējot, ka bērns vajadzīgajā brīdī var palikt bez sakariem – kā tas mēdz būt ar priekšapmaksas karti,” atzīst Bite Latvija klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Oksana Stankeviča.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase