Video: LG publicē līdz šim pirmo viedtālruņa drona video Latvijā ar populārākajiem Rīgas skatiem

LG_G4_drons_2

Lai demonstrētu ierīces pārsteidzošās kameras iespējas, LG Electronics (LG) veica tai reālu pārbaudi, piestiprinot G4 viedtālruni pie bezpilota lidaparāta jeb tā dēvētā drona, kurš devās lidojumā virs galvaspilsētas atpazīstamākajām vietām, filmējot tās no putna lidojuma augstuma.

LG G4 uzņēma elpu aizraujošus pilsētas skatus, tostarp brīvības pieminekļa „Mildas”, Bastejkalna parka, Doma laukuma un vecpilsētas ēku jumtu Full HD gaisa video, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem iespēju izpētīt mīļoto pilsētu no patiesi citādāka skatu punkta.

LG G4 kamera noteikti ir viena no viedtālruņa būtiskākajām iezīmēm – 16 megapikseļu aizmugures kamera ar lielu sensoru, lāzera automātisko fokusu, pilnveidotu optisko attēla stabilizēšanas sistēmu un viedtālruņiem unikālo f/1.8 lēcu, kas ir labākā savā segmentā. Ierīce arī nodrošina lietotājiem manuālās kontroles iespēju, kā arī spēju uzņemt 4K izšķirtspējas video un pat piedāvā iespēju fotografēt RAW jeb neapstrādātā formātā. LG G4 jau vairākkārt uzslavēts par tālruņa kameras iespējām – ierīce nesen saņēma Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācijas (EISA) Eiropas Viedtālruņa kameras balvu, kā arī izpelnījās nozares ekspertu apbrīnu.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Video: LG publicē līdz šim pirmo viedtālruņa drona video Latvijā ar populārākajiem Rīgas skatiem”

  1. Rosaline saka:

    Excellent article. I certainly love this
    website. Thanks!

  2. Excellent blog post. I absolutely appreciate this site.
    Keep it up!

Leave a Reply

Draugiem.lv pase