Taivānas gigants MediaTek meklē partnerus Baltijas valstīs

mediatek-logo

Rīgā ierodas viena no vadošo pasaules čipsetu mobilajai elektronikai un multivides ierīču izstrādātāju —uzņēmuma MediaTek – delegācija (www.mediatek.com). Tā piedalīsies Starptautiskajā telekomunikāciju konferencē Telco Trends, kas notiks Radisson Blu Hotel Latvija Konferenču centrā.

MediaTek — starptautisks uzņēmums ar 27 birojiem 12 pasaules valstīs. Saskaņā ar 2014. gada finanšu pārskatu pēc ieņēmumu apjoma uzņēmums ieņem trešo vietu pasaules mikroshēmu izstrādātāju sarakstā. 2014. gadā vairāk nekā 300 milj. visā pasaulē pārdoto viedtālruņu tika aprīkoti ar MediaTek div-, četr- un astoņkodolu procesoriem.

Uzņēmums MediaTek ieņem līdera pozīcijas tirgū, kas piedāvā risinājumus digitālajai TV, optiskajiem pievadiem un lokāliem bezvadu tīkliem. Galvenā MediaTek stratēģija ir maksimāla mobilo ierīču ar segmentu „advancēts vidējais” — augsti tehnoloģiskie, produktīvie risinājumi ar nelielām izmaksām.

Kā paziņoja Telco Trends PR direktore Nataļja Vasiļjeva, MediaTek pārstāvji meklē partnerus Baltijas valstīs un ir gatavi apspriest sadarbības iespējas ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ziemeļvalstu uzņēmumiem.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase