Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusos pieejams bezvadu Tele2 4G internets

IMG_0732

No šodienas, 17.jūlija, sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Tele2 ikvienam pilnsabiedrības Rīgas mikroautobusu satiksme (RMS) minibusu pasažierim ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

„Bezmaksas internets sabiedriskā transporta pasažieriem nav tikai papildu ērtība, bet gan dzīves nepieciešamība. Ņemot vērā, ka aizvien vairāk mūsu pasažieru brauciena laikā izmanto savus mobilos tālruņus, lai lasītu ziņu portālus vai sociālo mediju saturu, esam nākuši pretī klientiem, piedāvājot bezmaksas internetu ikvienam,” uzsver pilnsabiedrības Rīgas mikroautobusu satiksme valdes priekšsēdētājs Vitālijs Komars.

“Priecājamies nodrošināt Tele2 zibenīgo 4G internetu Rīgas mikroautobusu satiksmei un tās pasažieriem, lai ikvienam brauciena laikā būtu iespēja īsināt laiku, izmantojot bezvadu internetu – strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Esam lepni, ka tāds sabiedrībai nozīmīgs uzņēmums kā Rīgas mikroautobusu satiksme ne vien izvēlas pats lietot Tele2 mobilos pakalpojumus, bet arī piedāvā tos saviem klientiem. Tas apliecina mūsu pakalpojumu kvalitāti,” saka Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Tele2 klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, jau pusotru gadu lieto Tele2 4G mobilo internetu Rīgā un tās apkārtnes novados, atzinīgi novērtējot tā ātrumu. Esam būtiski paplašinājuši 4G tīklu, un tagad tas ir pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju!”

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusos pieejams bezvadu Tele2 4G internets”

  1. Andron MacBeton saka:

    Labāk bezmaksas bulciņas un kafiju būtu ieviesuši.
    Nahuj tas internets uz katra stūra vajadzīgs? Lai vairāk deģenerētos?

Leave a Reply

Draugiem.lv pase