Tele2 Latvijā izsludina 10 stundu Endomondo izaicinājumu

te2

Tele2 ir uzbūvējis plašu 4G tīklu, nodrošinot to kopumā 90% Latvijas iedzīvotāju. Lai “Tele2” un “Zelta Zivtiņas”, kā arī citu operatoru klienti varētu izbaudīt plašā 4G tīkla iespējas, “Tele2” rīko “Endomondo” 10 stundu izaicinājumu.

“Uzbūvēt 4G tīklu vienlaicīgi pieejamu gandrīz visiem Latvijas iedzīvotājiem “Tele2” komandai bija apjomīgs uzdevums, kuru esam sekmīgi paveikuši. Tagad aicinām iedzīvotājus ne tikai izmantot mūsu modernā interneta priekšrocības, bet arī gūt labumu savai veselībai, piedaloties “Tele2” “Endomondo” izaicinājumā!” saka “Tele2” produktu direktors Didzis Solims. “Ikvienam, kurš jūlijā ar treniņu lietotni “Endomondo” pavadīs 10 un vairāk stundas sportojot, mēs dāvināsim 2GB mūsu zibenīgā 4G interneta.”

Visiem iedzīvotājiem, kuri jūlija laikā “Endomondo” lietotnē reģistrēs 10 vai vairāk stundas sportojot un pieteiksies balvas saņemšanai, “Tele2” piešķirs 2GB datu apjomu internetam telefonā.

Rezultātus sasniegt un reģistrēt var jebkurā sporta veidā, kura treniņu uzskaiti atbalsta “Endomondo” lietotne. “Endomondo” var izmantot dažādiem sporta veidiem, piemēram, skriešanai, riteņbraukšanai, nūjošanai un citiem. Šobrīd “Endomondo” aktīvo lietotāju skaits Latvijā ir sasniedzis 100 000.

“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G un 4G Advanced pakalpojumus un ir sagatavots nākotnei – līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs pieaugošā mobilā interneta lietošana. “Tele2” ir iedzīvotāju uzslavētākais uzņēmums mobilo sakaru nozarē jau vairākus gadus pēc kārtas.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Tele2 Latvijā izsludina 10 stundu Endomondo izaicinājumu”

  1. Dmitrij saka:

    Kur dabut davanu 2gb,ja esmu izpildijis izaicinajumu?

Leave a Reply

Draugiem.lv pase