Just5 Blaster ekrāna aizsargplēves tests (video)

DSC00286

Esam testējuši daudzus viedtālruņus un citu elektroniku, bet šādu testu veicām pirmo reizi. Kad testējām jauno Just5 viedtālruni Blaster, kompānijas mājaslapā pamanījām antiCRASH ekrāna aizsargplēvi un nolēmām, ka pārbaudīt aizsargplēves izturību būtu diezgan interesanti.

Ideja sekojoša – parādīt cik viegli uzlīmēt aizsargplēvi, pamocīt Blaster ekrānu, un nomest tālruni no 1m augstuma.

Ekrāna aizsargplēves uzlīmēšana ir diezgan komplicēta lieta un lielākajam vairumam ar pirmo reizi arī nesanāk, var nesanākt arī ar piekto reizi. Grūti uzlīmēt bez burbulīšiem un lai kādu putekli nepielīmētu. Visvieglāk to darīt ar tikko iegādātu ierīci, kamēr tā ir svaiga un vēl nav noķēpāta.

Ar to kas atrodas antiCRASH aizsargplēves kastītē iepazinos tikai filmējot, var pamanīt, ka vienā brīdī apstājos uz dažām sekundēm, jo skatījos instrukciju :)

Kad aizsargplēve uzlīmēta, uzdevums bija to mocīt, bet cerams netraumēt Blaster ekrānu.

Kādas mocības plēve var izturēt – nezinājām, izmantojām birojā atrodamos ieročus. Pildspalva, dakšiņa, atslēgas, šķēres, skrūves un nazis. Plēve padevās pie asām šķērēm un lielā virtuves naža, palika diezgan dziļas švīkas, bet pats ekrāns pilnībā neskarts.

Tā kā mēs zinām, ka jebkurš viedtālruņa ekrāns var saplīst neveiksmīgi, krītot pat no maza augstuma, papildu drošībai Blasteri ietērpam silikona apvalkā un metām to no viena metra augstuma.

Visus testus Blaster izturēja un nekādi bojājumi ekrānam netika nodarīti, kaut aizsargplēve dabūja trūkties. Ikdienas lietošanā šādus bojājumus ekrānam būtu grūti izdarīt, bet ja vēlies ar savu tālruni pēc iespējas ilgāk sadzīvot, tad ekrāna aizsargplēve un apvalks ir pirmās nepieciešamības aksesuāri.

DSC00288

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Just5 Blaster ekrāna aizsargplēves tests (video)”

  1. fx saka:

    Komati? Gramatika? Lol nau vērc!

  2. admin saka:

    @fx

    paldies par vērību, nodots korektoram un izlabots 😉

Leave a Reply

Draugiem.lv pase