Cat piedāvā izturīgo Cat B30 tālruni

IMG_0369_1

Mobilo ierīču izplatītājs TCCM aprīlī Latvijas tirgū piedāvās jauno Cat B30 – izturīgu tālruni, kas paredzēts lietošanai īpaši nelabvēlīgos apstākļos. B30 ir ideāls mobilais tālrunis tiem, kuri ikdienā strādā ārā, kā arī ikvienam, kam nepieciešami uzticami balss un īsziņu sakari.

B30 ir IP67 sertifikācija, tas ir ūdensdrošs līdz 1 m dziļumam, kā arī putekļu un triecienizturīgs. Tas var arī izturēt 1,8 m augstu kritienu uz betona virsmas.

Saskaņā ar analītiķu firmas CCS Insight datiem, 2014.gadā pasaulē tika pārdoti 650 miljoni klasiskie mobilie pogtelefoni, kas nozīmē, ka tie joprojām ir ļoti pieprasīti. Tā kā arvien vairāk un vairāk individuālo mobilo sakaru lietotājiem un uzņēmumiem problēmas rada izmaksas, kas saistītas ar viedtālruņu izmantošanu nepiemērotos vides apstākļos, tas ir tirgus segments, kas joprojām ir ļoti rentabls.

“B30 ir veidots lietotājiem, kuriem nepieciešams mobilais tālrunis, uz kuru viņi var paļauties,” sacīja Olivers Šulte, Bullitt Mobile izpilddirektors. “Celtniekiem, lauksaimniekiem, arhitektiem, elektriķiem – ja nepieciešams tālrunis, kas nodrošina uzticamus balss un īsziņu sakarus apvienojumā ar izcilu izturību, B30 būs ideāls tālrunis.”

B30 parametri:
* 1,8 m triecienizturīgs
* Ūdensizturīgs līdz 1 m
* IP67 sertificēts
* 2 collu QCIF ekrāns
* lukturītis
* FM radio/ MP3 atskaņotājs
* 2 MP kamera
* 3G
* Iespējams izmantot 2 SIM kartes

Latvijā B30 būs nopērkams aprīļa beigās, un tā cena nepārsniegs 100 eiro. Tas nomainīs populāro Cat B25 tālruni. B30 ir pirmais šogad izsludinātais Cat tālrunis, tam sekos citi, tostarp jauns izturīgs 4G viedtālrunis.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase