Tele2 nodrošinās 4G pārklājumu 90% Baltijas valstu iedzīvotāju

Tele2_Valdes priekssedetajs Valdis Vancovics

Tele2 strauji izvērš ceturtās paaudzes jeb 4G tīkla pārklājumu visās Baltijas valstīs. “Tele2” mērķis ir nodrošināt 4G tīklu pieejamu 90% reģiona iedzīvotāju.

““Tele2 AB” grupas prioritārie tirgi 4G pakalpojuma attīstībai nākamgad būs Baltijas valstis un Zviedrija. Pieprasījums pēc mobilā interneta Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir ievērojams un, būtiski investējot un radot plašu pārklājumu, “Tele2” nodrošinās klientiem lielisku 4G mobilā interneta pakalpojumu,” saka Niklas Sonkins (Niklas Sonkin), “Tele2 AB” grupas viceprezidents Centrāleiropā un Eirāzijā.

“Mēs vēlamies klientiem nodrošināt labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi un esam gandarīti, ka to varēsim paveikt visās Baltijas valstīs! Investējot 50 miljonus eiro, mēs nesen pabeidzām Baltijā modernākā sakaru tīkla būvniecību. Tas nozīmē, ka esam tīklu pilnībā sagatavojuši jaunākajām tehnoloģijām – 4G un 4G Advanced. “Tele2” mobilā interneta klientu skaits strauji pieaug, attiecīgi arī datu patēriņš katrus 8-10 mēnešus dubultojas. Līdzīgu pieaugumu paredzu arī turpmāk,” saka “Tele2” Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Tele2” sakaru tīkla modernizācija visās Baltijas valstīs ir lielākais investīciju un sakaru tīkla infrastruktūras nomaiņas projekts uzņēmuma darbības laikā šajā reģionā. Izveidojot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina augstvērtīgus balss sakarus un ātru mobilo internetu, kā arī piedāvā 4G pakalpojumus.

“Tele2” Baltijas valstīs ir visas nepieciešamās frekvences 4G pakalpojuma nodrošināšanai – 800 MHz, 900 MHz, 1800 MHz un 2100 MHz visās valstīs, kā arī 450 MHz un 2300 MHz frekvences Igaunijā, un 2600 MHz frekvence Latvijā un Lietuvā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase