HTC jaunākajā Desire 620 apvieno pārsteidzošu dizainu un lielisku multimediju sniegumu

HTC Desire 620_Santorini_White

HTC šodien laidis klajā HTC Desire 620 – HTC Desire 610 pēcteci. Papildinot jau labi zināmo HTC Desire ģimeni ar izteiksmīgu viedtālruni, kura rotaļīgo dizainu izceļ divu toņu akcents pārsteidzošam izskatam. Pateicoties augstas kvalitātes priekšējai un aizmugurējai kamerai, HTC Desire 620 sniedz iespēju viegli tvert augstas izšķirtspējas saturu, ļaujoties izklaidei kad un kur vien to vēlaties.

“Mūsu jaunākais HTC Desire modelis sniedz labāko, apvienojot divas pasaules – svaigu, jauneklīgu dizainu ar jaudīgu tehnoloģiju, kā arī superātru savienojamību. HTC Desire 620 ir lieliska izvēle izklaides mīlētājiem, kas vēlas pieejamu viedtālruni, kurš nodrošina balansu starp kvalitatīvu sniegumu un pārsteidzošu dizainu”, norāda Kirils Ščerbakovs, HTC pārdošanas vadītājs Baltijā.

Uzsvars uz fotografēšanu
Lai notvertu vissmalkākās nianses, grupas attēli un selfiji tiek iemūžināti neticami detalizēti. HTC Desire 620 ir 8MP galvenā kamera un 5MP priekšējā kamera ar auto fokusu un nepārtrauktas fotografēšanas funkciju. Pateicoties iespējai uzņemt 1080p video gan ar priekšējo, gan aizmugurējo kameru, šis tālrunis lieliski piemērots arī video čatiem saziņā ar ģimeni un draugiem.

Uzlabotas izklaides iespējas
Neskatoties uz to, vai vairāk patīk skatīties video, fotogrāfijas vai sekot līdzi aktualitātēm sociālajos tīklos, HTC Desire 620 nodrošinās labāko izklaides pieredzi. Video un attēli pārsteidzoši detalizēti pārlūkojami 5” augstas izšķirtspējas ekrānā, kā arī, pateicoties HTC BlinkFeed, HTC Desire 620 ļauj būt informētam par jaunākajām ziņām pasaulē un sociālajos tīklos.

HTC Desire 620_Tuxedo_Gray

Jauda, lai straumētu vai spēlētu
Lai sniegtu labāko video un spēļu pieredzi, kā arī nodrošinātu netraucētu pāreju starp ekrāniem, darbojoties multi-uzdevumu režīmā, HTC Desire 620 aprīkots ar Snapdragon 410 Qualcom procesoru ar Android 4.4 un HTC Sense 6. Daloties vai lejupielādējot iecienītākos TV šovus vai videoklipus, pirms satura apskates nevajadzēs gaidīt pilnīgu satura ielādi, jo 4G LTE2 atbalsts nodrošina 150mbps lejupielādes ātrumu.

HTC Desire 620g
Šodien kopā ar HTC Desire 620 izziņots arī HTC Desire 620g, kuram ir tas pats izteiksmīgais, rotaļīgais dizains, 5” augstas izšķirtspējas ekrāns un izcilās attēlu apstrādes iespējas, bet lielākai elastībai tas ir papildināts ar divu SIM karšu atbalstu. Lieliski piemērots tiem, kas vēlas nošķirt privātos kontaktus no profesionālajiem, jo HTC Desire 620g samazina ierīču skaitu, kas nepieciešamas, lai sazinātos ar draugiem, radiem un kolēģiem. Lai nodrošinātu divu SIM darbību, HTC Desire 620g aprīkots ar 1.7GHz Octa-Core procesoru un ietver Android 4.4 kā arī 3G savienojamību, kas atbalsta HTC BlinkFeed, Video Highlights un Lock Screen funkcijas.

Pieejamība
Jaunais HTC Desire 620, kā arī HTC Desire 620g Baltijas tirgū būs pieejami 2015.gada janvārī baltā un pelēkā krāsā. To paredzamā pārdošanas cena – 300.00 EUR.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase