Microsoft prezentē jaunu budžeta viedtālruni – Lumia 535

Microsoft Lumia 535_5

Vakar plašākai publikai tieka prezentēts pirmais Microsoft Lumia viedtālrunis, budžeta klases Microsoft Lumia 535. Telefons ir budžeta klases viedtālruņa Nokia Lumia 530 turpinājums, kas iespēju ziņā ir pietuvojies augstāku klašu viedtālruņu nodrošinātajām funkcijām. Viedtālrunis būs pieejams arī Dual SIM versijā, kas īpaši iepriecinās divu SIM karšu lietotājus.

Microsoft Lumia 535 sniegs lielisku viedtālruņa pieredzi par unikālu cenu. Ierīce aprīkota ar Windows Phone 8.1 Lumia Denim operētājsistēmu, Snapdragon 200 četrkodolu procesoru un 1905 mAh akumulatoru augstas kvalitātes, ātras darbības nodrošināšanai. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 8 Gb, ko ir iespējams palielināt līdz pat 128 Gb, izmantojot microSD karti. Tāpat pieejami arī 15 Gb OneDrive mākoņkrātuvē bezmaksas.

Microsoft Lumia 535 aprīkota ar 5 megapikseļu aizmugurējo kameru ar LED zibspuldzi un 5 megapikseļu platleņķa priekšējo kameru, kas nodrošinās augstas kvalitātes pašbilžu uzņemšanu un Skype zvanu veikšanu. Daudzveidīgai multimediālai pieredzei, Microsoft Lumia 535 aprīkots ar tādām lietotnēm, kā Bing vision, Creative Studio, Lumia Camera un Lumia Selfie. Lai uzņemtās fotogrāfijas būtu viegli pieejamas arī lietojot datoru, pēc to uzņemšanas, fotogrāfijas automātiski tiek saglabātas mākoņkrātuvē OneDrive.

Microsoft Lumia 535_4

Microsoft Lumia 535 ir aprīkots ar 5 collu qHD displeju, kas nodrošina kvalitatīvu tā satura nolasīšanu arī saules gaismā. Displeju pret skrāpējumiem pasargās Corning Gorilla Glass 3 stikliņš.

Telefonam piemīt mūsdienīgs un pārdomāts dizains, un tā ērtu un daudzpusīgu lietošanu nodrošina 5 collu lielais ekrāns. Microsoft Lumia 535 ir iespējams nomainīt aizmugurējo vāciņu, un tas tiks pārdots sešās dažādās krāsās: zilā, melnā, pelēkā, baltā, oranžā un zaļā krāsā.

Pēc pašlaik pieejamās informācijas, Microsoft Lumia 535 melnā, baltā, zaļā un oranžā krāsā Latvijā būs pieejams no 2015.gada sākuma un tā aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena Latvijā būs 140 eiro. Tas būs nopērkams mobilo tālruņu tirdzniecības vietās.

Microsoft Lumia 535_3

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Microsoft prezentē jaunu budžeta viedtālruni – Lumia 535”

  1. jānis saka:

    galvenais, ka cena saprātīga

Leave a Reply

Draugiem.lv pase