Domenikss prezentē jauno ģimenes automašīnu Mercedes-Benz V-klasi

MB-Vclass_23

Piektdien, 7. novembrī, Domenikss auto salonā ar iespaidīgu Intara Busuļa koncertšovu publikai tika prezentēti Mercedes-Benz V klases jaunie koncepti – Sports, Atpūta un Bizness. Prezentācijas pasākumā piedalījās vairāk nekā 400 Mercedes-Benz fani un draugi, sabiedrībā zināmas personības un uzņēmēji.

“Jaunā V-klase ir augsta līmeņa komforta, drošības un nepārspējamas braukšanas pieredzes garants. Mercedes-Benz radījis līdz šim pārliecinošāko automašīnu mikroautobusu segmentā, kas ir interesanta ne tikai uzņēmējiem, bet arī aktīva dzīvesveida cienītājiem un ģimenēm. Tas ir universāls minivens, kuram nav līdzvērtīga auto,” iepazīstina SIA Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

Automašīnas prezentācijā tika demonstrēti trīs koncepti – ģimenes, sporta un biznesa, tā atklājot V-klases īpašības un pārdomāto komplektāciju. Pasākuma viesiem bija iespēja ne tikai iepazīties ar jaunāko Mercedes-Benz automobili, bet arī baudīt īpašu Intara Busuļa koncertprogrammu, ko skatītāji uzņēma ar sajūsmu un vakars noslēdzās ar dejām.

Mercedes-Benz V-klase ir automašīna visiem – tās raksturs spēj pārliecināt aktīvas dzīves cienītājus un tos, kas augstu novērtē komfortu un drošību. Jaunā V-klase pārsteidz ar mūsdienīgu dizainu un pārliecinošu tehnisko sniegumu, pierādot, ka elegantas un dinamiskas var būt arī lielizmēra automašīnas. Unikālo V-klasi Domenikss auto salonā iespējams aplūkot un iepazīt jau tagad. Tā cena Latvijā, sākot no 37900 Eiro.

MB_Vclass_5

MB-Vclass_21

MB-Vclass_34

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Domenikss prezentē jauno ģimenes automašīnu Mercedes-Benz V-klasi”

  1. Dainis saka:

    Bagātai daudzbērnu ģimenei būs piemērots auto.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase