Candy Crush un WhatsApp telefonā – ikdiena produktivitātes uzlabošanai

Foto_1

Facebook, WhatsApp vai, piemēram, Candy Crush darba telefonā vairs nav nekāds pārsteigums. Kā liecina Samsung aptauja, trešdaļai eiropiešu darba tālrunī ir ne tikai ar amata pienākumiem saistītas, bet arī vairāk nekā 10 personiskiem nolūkiem paredzētas aplikācijas. Turpretī privātajā viedtālrunī ir arī vidēji astoņas darbam paredzētas aplikācijas. Tas norāda uz lietotāju tendenci vienā mobilajā ierīcē ērti apvienot abas dzīves jomas, lai neviena no tām neciestu.

Gandrīz 4 no 10 Eiropas iedzīvotājiem apgalvo, ka iespēja izmantot vienu viedtālruni darbam un privātām vajadzībām paaugstina produktivitāti. Turklāt Latvijā pat puse strādājošo atzīst, ka abu funkciju apvienošana vienā ierīcē ļauj būt produktīvākiem, noskaidrots biznesa vides pētījumā. Piemēram, WhatsApp ziņapmaiņas aplikācija ļauj ērti sazināties arī ar kolēģiem, bet pusdienu pārtraukumā darbinieki var atpūsties, pārbaudot jaunumus sociālajos tīklos vai uzspēlējot kādu spēli.

„Ik gadu palielinās to cilvēku skaits, kas dod priekšroku planšettelefoniem jeb ierīcei, kurā apvienots labākais no viedtālruņa un planšetdatora, turklāt GfK dati liecina, ka aug arī pieprasījums pēc viedtālruņiem ar lielāku ekrānu. Tas notiek globālu pārmaiņu dēļ, jo darbinieki meklē iespējas vienkāršot ikdienas un darba pienākumus, nenodalot tos vienu no otra. Piemēram, liels ekrāns ļauj viegli pārlūkot darba dokumentus, bet brīvajā laikā ir ērti skatīties video” norāda Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

Interesantas viedtālruņu aplikācijas produktivitātes un zināšanu paaugstināšanai:
• SnapBizCard ļauj uzņemt vizītkartes attēlu un informāciju saglabāt tālruņa kontaktos;
• SydeSync nodrošina datora, planšetdatora un viedtālruņa ekrānu apvienošanu, kas ir īpaši noderīgi, piemēram, prezentācijās;
• Optimal Reader ļauj telefona kameru izmantot, lai atpazītu un tulkotu tekstu no dažādiem attēliem;
• Audible jeb audiogrāmatu bibliotēka;
• ArtRage ir profesionāla zīmēšanas un gleznošanas aplikācija, kas reālistiski imitē eļļas krāsu un materiālu mijiedarbību.
• Parallels Access sniedz piekļuvi Microsoft un Mac programmām no Android viedtālruņa.
• Magisto Video Editor ir aplikācija, kura paša filmēto un fotografēto pārvērtīs gaumīgā videorullītī, ļaujot izvēlēties arī atbilstošu mūziku un stilistiku.

Kopumā divas piektdaļas eiropiešu gan darba, gan privātajām vajadzībām izmanto savu privāto viedtālruni. Visbiežāk to dara itāļi (49%). Turpretī darba devēja nodrošinātu ierīci privātu lietu veikšanai lieto trešdaļa eiropiešu, Latvijā – 65%.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase