“Tele2” sāk tirgot “iPhone 6”

No šodienas “Tele2” piedāvā “iPhone 6” gan “Tele2”, gan citu operatoru klientiem. “Apple” jaunākos viedtelefonus “Tele2” piegādā viens no vadošajiem Eiropas telefonu distributoriem, savukārt “Tele2” nodrošina telefona garantiju 24 mēnešus.

“Priecājamies, ka mūsu klienti ir pirmie Latvijā, kuri jau lieto lielu interesi izraisījušos jaunākos “Apple” viedtelefonus! Atsauksmes ir pozitīvas un uzņēmumu vadītāji novērtē jauno dizainu un iespējas. Esam arī parūpējušies par telefona garantiju, kas ir līdzvērtīga ražotāja sniegtajai garantijai. Mums ir svarīgs lielisks serviss un apmierināti klienti, tāpēc allaž strādājam pie jauniem pakalpojumiem, kas dara ikviena no mūsu vairāk nekā miljona klientiem ikdienu patīkamu, kā arī piedāvājam iegādāties jaunākās mobilās ierīces,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

“Kopš pagājušās nedēļas “Tele2” mājas lapā var pieteikties iegādāties “iPhone 6”. Varam atklāt, ka šādu iespēju aktīvi izmanto gan uzņēmēji, gan privātpersonas un pieprasījums ir liels. Domāju, ka jaunākais “iPhone” radīs vēl lielāku interesi par viedtelefoniem kopumā un šī gada pēdējo mēnešu laikā no desmit nopirktiem telefoniem jau septiņi būs viedtelefoni. Tāpat strauji pieaugs “Tele2” piedāvāto telefonu apdrošināšana, jo “iPhone” ir salīdzinoši dārga ierīce un cilvēki vēlēsies sevi pasargāt no iespējamiem finansiāliem zaudējumiem un papildu izdevumiem, ja telefons tiek nozagts vai netīšām bojāts” piebilst J.Spoģis.

Ikviens interesents ir aicināts apskatīt un izmēģināt jauno “iPhone 6” “Tele2” klientu apkalpošanas centros Rīgā “Alfā”, “Spicē” un Merķeļa ielā 17/19. “Tele2” korporatīvie klienti varēs iegādāties jaunāko “iPhone 6”, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2” Biznesa klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 42. Privātpersonas ir aicinātas apmeklēt “Tele2” mājas lapu (www.tele2.lv) vai kādu no 41 “Tele2” klientu apkalpošanas centriem 21 Latvijas pilsētā un pieteikties iegādāties “iPhone 6”. Ņemot vērā lielo interesi, “Tele2” paredz, ka pieprasījums pēc jaunā viedtelefona būtiski pārsniegs piedāvājumu, tādēļ uzņēmums lūdz klientus būt saprotošiem un paciesties dažas dienas līdz tiek saņemta kārtējā piegādes partija. Sākotnēji “Tele2” piedāvā “iPhone 6” ar 16GB iebūvēto atmiņu pelēkā, sudraba un zelta krāsā, izvēloties iegādāties nomaksā vai uzreiz par pilno cenu 999 eiro. “iPhone 6 Plus” “Tele2” piedāvās tirdzniecībā drīzumā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to ““Tele2” sāk tirgot “iPhone 6””

  1. jānis saka:

    jā bet cena, kā mākslīgajai nierei

  2. Misty saka:

    At last! Someone with the insight to solve the prelbom!

Leave a Reply

Draugiem.lv pase