Viedtālruņa un progresīvas fotokameras apvienojums – Galaxy K zoom

Samsung Electronics prezentējis Galaxy K zoom – jaunu viedtālruni, kas apvieno uzlabotas digitālās kameras tehnoloģijas ar Samsung Galaxy viedtālruņa priekšrocībām. Galaxy K zoom ir apveltīts ar optisko objektīvu un kvalitatīvu dizainu, ļaujot viegli radīt profesionālas kvalitātes vizuālo saturu interesantā un ērti lietojamā ierīcē.

„Sekojot līdzi aktuālajām „selfie” un „wefie” tendencēm, jaunajai ierīcei ir „selfie alarm” funkcija, kas padara pašbilžu uzņemšanu īpaši parocīgu, kā arī objektu izsekošanas jeb „object tracking” funkcija detalizētam un fokusētam kustīga objekta attēlam. Tāpat Galaxy K zoom nodrošina iespēju lietotājiem bez piepūles uzņemt attēlus un dalīties ar tiem, pateicoties Galaxy viedtālruņa ērtumam un savienojamībai, kas apvienots šajā universālajā ierīcē,” stāsta Samsung Electronics Baltics Digitālās fototehnikas produktu grupas vadītājs Oskars Vanags.

Galaxy K zoom ir tehniski spēcīgas kameras un viedtālruņa apvienojums, kas nodrošina profesionālai fotokamerai līdzvērtīgu iestatījumu kontroli un funkcionalitāti, un ir aprīkots ar modernu izbīdāmo objektīvu, sniedzot 10x optisko tālummaiņu nelielā un modernā korpusā. Ierīcē esošajai kamerai ir arī 20,7 megapikseļu izšķirtspējas sensors, lai uzņemtu īpaši skaidrus un detalizētus attēlus. Tā labi strādā zemas gaismas apstākļos, turklāt optiskā attēla stabilizācija (OIS) samazina attēla izplūšanu, esot kustībā. Šīs funkcijas nodrošina ar Galaxy K zoom uzņemto attēlu un video (Full HD) asumu un detalizāciju arī tad, ja tie uzņemti vājā apgaismojumā vai ir vairākkārt pietuvināti. Visas Galaxy K zoom funkcijas pieejamas caur vienkāršu, lietotājam izprotamu vidi.

Kompaktā kamera ir ergonomiska, un to ir patīkami turēt rokās. Papildus tā piedāvā visas Galaxy viedtālruņu būtiskākās funkcijas, piemēram, īpašo enerģijas taupīšanas režīmu, lai samazinātu baterijas patēriņu, fitnesa un dzīvesstila aplikāciju S Health Lite, kā arī Studio aplikāciju, kas ļauj viegli rediģēt fotogrāfijas un video.

Galaxy K zoom viedtālruņa-kameras mazumtirdzniecības cena Latvijā ir aptuveni 500 eiro, un to varēs iegādāties vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos tirdzniecības centros jau jūnija sākumā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase