Tele2: viens no pirktākajiem viedtelefoniem ir Latvijas uzņēmuma Just5 Spacer

Latvijas zīmola “Just5” viedtelefons “Just5 Spacer” ir viens no pirktākajiem viedtelefoniem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati. “Just5 Spacer” ir pieejams “Tele2” klientu apkalpošanas centros kopš pagājušā gada nogales un ātri ieguvis iedzīvotāju atzinību, iekļūstot “Tele2” pārdotāko viedtelefonu TOP5.

“Priecājamies atbalstīt inovatīvus Latvijas uzņēmumus – konkurēt ar pasaulē lielākajiem mobilo telefonu ražotājiem nav viegls uzdevums, bet “Just5” apliecina, ka tas ir iespējams! Arī mūsu klienti ir novērtējuši Latvijas uzņēmuma veikumu, izrādot lielu interesi par jauno viedtelefonu. “Just5 Spacer” īpaši izdevīgā cena, lielais skārienjutīgais ekrāns un “Android” operētājsistēma ir vieni no galvenajiem iemesliem, kāpēc iedzīvotāji dod priekšroku iegādāties šo viedtelefonu,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

“Mums ir liels prieks par “Just5 Spacer” modeļa pārdošanas rezultātiem! Esam pateicīgi tiem iedzīvotājiem, kuri, izvēloties viedtālruni, priekšroku atdevuši Latvijas zīmolam, kā arī mūsu sadarbības partnerim “Tele2” par tirdzniecības iespējām plašājā “Tele2” klientu apkalpošana centru tīklā. Rezultāti rāda, ka strādājam pareizā virzienā un centīsimies attīstīt arī turpmākus produktus ņemot vērā mūsu klientu vēlmes un atsauksmes,” saka “Just5” valdes loceklis Dmitrijs Maceraļiks.

Pašlaik “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā pirktākie viedtelefonu modeļu TOP5* (alfabētiskā secībā): “Huawei Ascend P6”, “Just5 Spacer”, “Nokia Lumia 520”, “Samsung Galaxy Core”, “Samsung Galaxy Trend Plus”.

Just5 Spacer apskatu un plašāku informāciju par tālruni varat lasīt šeit.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase