Apskats: Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 LTE

Līdzīgi, kā aizsāka Samsung Galaxy Note 3, arī jaunajam Samsung TabPRO 10.1 ir mākslīgās ādas imitācijas aizmugurējais panelis, kas padarīs ierīci ērti turamu rokās un piešķirs tai patīkamu, augstas kvalitātes sajūtu. Tas ir 7.3 mm plāns un sver 477 gramus, un ar šo produktu Samsung aizpilda vidējo planšetdatoru tirgu.

Jaunajam TabPRO ir trīs ierastās pogas priekšpusē – fiziskā mājas poga un divām kapacitatīvajām, nodrošinot piekļuvi nesen lietotajām aplikācijām un ļaujot atgriezties atpakaļ, visas šīs pogas ir arī multifunkcionālas. Augšpusē ir bloķēšanas un skaļuma regulēšanas pogas kurām pievienojas infrasarkanais ports ļaujot tableti pārvērst par TV vai jebkuras citas ierīces pulti, kas noteikti daudzus no Jums iepriecinās, jo no dīvāna vairs nekad nebūs jāceļas augšā.

Sānos ir atrodami SIM un mikro SDHC (64GB max) kartes sloti, 3.5 mm stereo austiņu spraudnis un, protams, kvalitatīvi un skaļi skaļruņi, kurus es gan labāk vēlētos atrast priekšpusē. Pašā apakšā ir mikro USB 2.0 pieslēgvieta, lai gan daudz praktiskāk būtu USB 3.0, kas ierīces uzlādes laiku ievērojami saīsinātu.

Par laimi es izmēģināju SM-T252 LTE modeli kuram zem „motora pārsega” atrodams jaudīgais 2.3 GHz četru kodolu procesors ar Snapgragon 800 čipsetu, kas apvienojumā ar Adreno 330 video karti un jaunāko Android KitKat 4.4.2, šīs ierīces darbību padara neiedomājami ātru, arī spēlējot jaudīgas spēlītes. 8220 mAh, 3.8V baterija darbinās tableti pat līdz 10 stundām, to aktīvi lietojot, lai gan man sanāca vidēji tikai 8 stundas.

Ierīces benchmark tests

Katras tabletes seja noteikti ir tās displejs un šeit Samsung noteikti ir trāpījis desmitniekā jo Samsung Galaxy TabPRO var lepoties ar savu Super Clear LCD 2560 x 1600 pikseļu displeju ar 299ppi pikseļu blīvumu, kas neļaus pat vis vispiekāpīgākajiem lietotājiem saskatīt nevienu atsevišķu pikseli!

Izmantotājos ierīces piedāvātās multitaskinga funkcijas saskāros ar nelielām programmatūras problēmām, aplikācijas negaidīti pārtrauca darbību un 2 GB operatīvā atmiņa tomēr ir nedaudz par maz strādājot ar aplikācijām peldošajā režīmā, it īpaši kad SD kartē kļūst par maz vietas.

Nu jau ļoti ierasto Samsung TouchWiz papildina Magazine UX, jaunais Samsung sākuma ekrāna papildinājums, kas ļoti viegli ļauj pārskatīt savus mīļākos plaši pazīstamos sociālos portālus, kalendāru, emailu un vēl pāris lietas, taču tā minimālās pielāgošanas dēļ tas pagaidām nav baudāmi lietojams.

Jaunajā planšetē Samsung iekļāvis nu jau zināmais Samsung Knox , Remote PC un ļoti ērta office aplikācija Hancom Viewer.

TAbPRO ir divas kameras priekšpusē 2 Mp un aizmugurē ļoti8 Mp kamera ar zibspuldzi, abas šīs kameras parāda labu sniegumu labi apgaismotās vietās, bet kā jau ierasts krēslainākās un tumšās telpās būs grūti uzņemt labus foto, abas kameras filmē ar 1920 x 1080 @ 30 fps. Ir pieejama arī Dual Shot funkcija, kas ļauj filmēt ar abām kamerām vienlaikus! Ļoti pieklājīgas kvalitātes video, bet skaņas kvalitāte filmējot vējainā laikā mēdz būt diezgan slikta!

Ar planšeti uzņemtie fotoattēli

Ar planšeti uzņemtie fotoattēli

Ar planšeti uzņemtie fotoattēli

Pie plusiem noteikti varam pieskaitīt augstas izšķirtspējas un spilgto ekrānu, augsto sniegumu benchmark testos un paplašināmu ārējo atmiņu, bet pie mīnusiem visnotaļ jāliek augstā cena, dizains varētu būt kvalitatīvāks un plastmasas vāciņu ir diezgan viegli saskrāpēt, bet Magazine UX un TouchWiz dažkārt liek vilties.

Iegādājoties šo ierīci Jums noteikti nāksies šķirties no salīdzinoši liela naudas daudzuma, bet pavisam noteikti Jūs iegūsiet vienu no visjaudīgākajām tabletēm mūsdienu tirgū!

Cena šai ierīcei pagaidām ir diezgan iespaidīga, mūsu testētais aparāts ar LTE maksā aptuveni 600 eiro, ierīce bez LTE – 500€. Citus tehniskos un izmēru parametrus skatiet šeit.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase