LG Nexus 5 tagad būs pieejams arī sarkanā krāsā

Nexus 5 kļūs par pirmo Google un LG viedtālruni, kurš tiks piedāvāts trīs krāsās: sarkanā, baltā un melnā. Nexus 5 lieliski apvieno jaudīgu veiktspēju ar funkcionalitāti un ērtībām, ko nodrošina LG uzticamā aparatūra un labākā Google programmatūra, un pakalpojumi. Viedtālrunis ir aprīkots ar Qualcomm Snapdragon 800 procesoru un iespaidīgu piecu collu Full HD IPS displeju, turklāt tas ir pasaulē pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu 4.4 KitKat.

“Nexus līnija vienmēr saistījusies ar kaut ko atšķirīgu, un klienti, kuru nostāja ir tāda pati, ir mūsu visuzticamākie atbalstītāji,” stāsta Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors. „Mēs šo domāšanas veidu piemērojām arī sarkanajam Nexus 5, kurš, mūsuprāt, piesaistīs tos klientus, kuri vēlas radīt arvien spēcīgāku iespaidu.”

Sarkanais Nexus 5 būs pieejams Google Play tīmekļa vietnē ASV pircējiem jau šomēnes, bet tuvāk mēneša beigām tiks piedāvāts arī Eiropā un citos pasaules tirgos.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase