Apskats: Vienkāršs mobilais telefons – Just5 Surf

Par zīmolu Just5 pēdējā laikā esam dzirdējuši diezgan daudz. Pērnā gada novembra beigās tika izziņots, ka būs pirmais Just5 viedtālrunis, decembra vidū iStyle.lv piedāvāja saviem lasītājiem detalizētu Just5 Spacer apskatu. Bet nu janvāra sākumā no Just5 atkal ir kāds jaunums – šoreiz pavisam vienkāršs mobilais telefons – Just5 Surf.

Just5 Surf iepakojums

Just5 Surf komplektācija

Tālruņa komplektācijā ir tikai lādētājs un maz, mazītiņa lietošanas instrukcija vairākās valodās.

Vienkāršs, bet tajā par laikā stilīgs tālrunis. Surf ir monobloka tālrunis ar dual SIM atbalstu. Displejs ir 1.77 collu liels vai drīzāk mazs :) MicroUSB ports lādēšanai un varbūt to var savienot ar datoru, bet nezinu ko tur varētu gribēt atrast, kaut tālrunim ir 32 Mb iebūvētā atmiņa. Nav ne GPS, ne Wi-Fi, ne 3G – tātad nekādi Twitter un Instagrami te nebūs, bet varat klausīties FM radio bez austiņām, jo austiņas ar šo telefonu nemaz nav savienojamas. Interesanti ir tas, ka tālrunim ir iebūvētais akumulators, tas vienkārši nav izņemams. Ražotājs sola, ka tālrunis darbosies vairāk nekā 5 stundas sarunu režīmā un gandrīz 10 dienas gaidīšanas režīmā.

Just5 Surf ir plāns (vien 9mm) un ļoti viegls (45 grami!!!), pieejams divās krāsās (melnā un laima) un lieliski derēs bērniem, veciem cilvēkiem, kā otrs tālrunis vai lieliski kalpos biroja vajadzībām. Telefonu vaļā vērt gan nebūtu vēlams, jo ja radīsies kādas tehniskas problēmas vietā jaunu nesaņemsiet (tieši tā tālruni nemēģinās salabot servisa darbinieks, bet ja tiks konstatētas tehniskas problēmas Just5 Jums vienkārši iedos jaunu tālruni).

Tālrunis ar pavisam vienkāršu izvēlni. Nekā lieka (īsti nezinu kam vajadzīgas saīsnes, jo visam var tikt klāt ar 2 pogu spiedieniem), kalkulators, kalendārs, modinātājs, FM radio, 1 spēlīte un jā var pazvanīt un nosūtīt SMS :)

Un tagad pats labākais – Just5 Surf cena ir 21€, principā tas ir lētākais 2 SIM tālrunis Latvijā.

Patīkams tālruņa dizains un svars, nekādu plašu galavārdu nebūs – vienkāršs mobilais telefons ar 2 SIM kartēm kuram katrs pats atradīs pielietojumu.

Pirmais iespaids par Just5 Surf no cilvēkiem kas viņu redz un tur rokā pirmo reizi:

Jānis, 29 gadi:

Darbojas bez SIM kartes – tas labi. Tālrunis pilda savas funkcijas, stingras, ērtas pogas. Plāns, viegls izskatās pēc sērfinga dēļa. FM radio darbojas bez austiņām – tas ir pluss. Nopērc tālruni, SIM karti, polšu un vari doties tusiņā atstājot savu dārgo viedtālruni mājās.

Karīna, 23 gadi:

Viegls un plāns, visur var paņemt līdzi jo necik nesver. Nebūs žēl ja saplīst vai nozaudē. Party telefons.

Diāna, 26 gadi:

Forša krāsa (lime) un liekas tik viegls kā pūciņa, pēc sajūtām sver tik pat cik mana higiēniskā lūpu krāsa. Tālrunis domāts tiem cilvēkiem kuri neizmanto internetu. Lieliski noderēs arī kā otrs tālrunis.

Laine, 19 gadi:

Izskatās sportisks. Somā gan tādu grūti būtu atrast. Hipsteru telefons. Var izmantot kā radioaparātu – piespraust pie lādētāja un skan pa visu istabu rādžiņš.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Responses to “Apskats: Vienkāršs mobilais telefons – Just5 Surf”

 1. z saka:

  hmm, lukturītis šim nav? :(

  Nu un otra lieta, kas interesē, cik ir SARS līmenis? To neviens parasti apskatos nekur nepiemin, bet IR BŪTISKI to zināt…

 2. admin saka:

  @z

  Diemžēl lukturītis šim aparātam nav, par Sar līmeni gan nezināšu teikt

 3. Rob4iks saka:

  1) Gribu redzēt, kā izskatās uz ekrāna SMS;
  2) kontakti tikai uz SIM kartes?

 4. Fioso saka:

  Vāja antena, slikti uztver operatora signālu :(

Leave a Reply

Draugiem.lv pase