Braun CoolTec – pasaulē pirmais skuveklis ar aktīvo atvēsināšanas tehnoloģiju

Uzņēmums Braun ir izstrādājis pasaulē pirmo skuvekli ar aktīvo atvēsināšanas tehnoloģiju – Braun CoolTec. Skuveklis nodrošina vēl nebijušu skūšanās kvalitāti vīriešiem, novēršot skuvekļa uzsilšanu un ievērojami samazinot skūšanās radīto kairinājumu.

Braun CoolTec ir pasaulē vienīgais skuveklis, kurā iebūvēta Braun izstrādātā inovatīvā termoelektriskā atvēsināšanas sistēma, kas parasti tiek izmantota kosmosa kuģu un satelītu būvniecībā. Lielākā daļa skuvekļu galviņu skūšanās procesā uzsilst, savukārt Braun CoolTec galviņā iebūvētais inovatīvais alumīnija stienītis šo skuvekli padara par vienīgo skuvekli, kas skūšanās procesā atvēsina skuvekļa galviņu, liekot arī ādai justies atvēsinātai.

„Skūšanās procesā rugāji tiek nogriezti ļoti tuvu ādai, tādēļ mehāniska saskarsme ar ādas augšējiem slāņiem ir nenovēršama, kas neizbēgami rada kairinājumu. Aktīvi atvēsinot ādu skūšanās laikā, Braun CoolTec ievērojami samazina ādas kairinājuma pazīmes – sārtumu, jutīgumu un dedzinošo sajūtu,” uzsver Dr. Markuss Maurers, dermatoloģijas un alerģiju profesors un pētniecības direktors Berlīnes Medicīnas Universitātes Šaritē klīnikā.

„Šī skuvekļa elegance neaprobežojas tikai Braun CoolTec unikālajā tehnoloģijā. Domājot par lietotāju ērtībām, skrupulozi ir piedomāts pie skuvekļa satveršanas zonas, un skuvekļa dinamiskais dizains atrodas vēl nebijušā līdzsvarā starp kvalitāti, funkcionalitāti un estētiku. Šīs skuveklis mainīs vīriešu sausās skūšanās paradumus,” saka Mihaels Kavlejs, Braun vīriešu sausās skūšanās mārketinga menedžeris.

Braun CoolTec trīs pakāpju griešanas sistēma automātiski pielāgojas sejas kontūrai, vienlaicīgi noskujot gan garus, gan īsus matus, turklāt skuveklis ir aprīkots ar uzlabotu SensoBlade tehnoloģiju, kas ļauj apgriezt matiņus, kas aug dažādos virzienos, tādējādi nodrošinot izcilu skūšanās rezultātu.

Braun CoolTec komplektācijā ietilpst trimmeris gariem matiem, kā arī vēl nebijusi attīrīšanas un uzlādes sistēma, kas balstīta uz spirta bāzes. Pilnībā uzlādēts Braun CoolTec skuveklis spēj darboties līdz pat 45 minūtēm.

Plašāka informācija par Braun CoolTec ir pieejama mājas lapā www.brauncooltec.lv

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase