Pirmssvētku laikā viedtālrunis HTC One piedzīvo zeltītas pārvērtības

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, izziņo pasaulē profesionāļu lokā augsti vērtēto viedtālruni HTC One jaunā, izsmalcinātā zelta krāsā. Tāpat kā jau esošie HTC One sudraba, melnā, zilā un sarkanā krāsa, arī jaunais viedtālrunis zelta krāsā apvieno sevī jaudu un visas slavētākās šī modeļa funkcijas, apvienotas matētā korpusā ar melniem akcentiem, kas piešķir ierīcei izsmalcinātību.

„Mēs ņēmām vērā jau esošā viedtālruņa HTC One vienlaidus korpusa dizainu un pasaulē izziņotā 18 karātu zelta HTC One viedtālruņa panākumus un radījām viedtālruni HTC One arī zelta krāsā, lai nodrošinātu viedtālruņu lietotājiem plašākas izvēles iespējas,” norāda Filips Blērs (Philip Blair), HTC Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona prezidents.

Sava īpašā dizaina dēļ HTC One ir guvis starptautisku atpazīstamību. Ar pārsteidzoši matēto apdari un vienlaidus korpusa dizainu, jaunais ierīces tonis padara zeltu par modernāko krāsu svētku sezonā un par stilu, bez kā nevarēs iztikt 2014. gadā.

Arī jaunākajam viedtālruņu One ģimenes papildinājumam būs visas HTC One funkcijas, ieskaitot HTC Zoe, HTC BlinkFeed un HTC BoomSound, un tas būs pieejams Latvijas tirgū decembra vidū.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase