Laista klajā viedtālruņa HTC One lielizmēra versija: HTC One max

HTC izziņojis HTC One max – lielizmēra viedtālruni, kurš sevī apvieno HTC One godalgoto dizainu, funkcionalitāti un veiktspēju, lai to piedāvātu lielāku izmēru viedtālruņu faniem. Jaunā pirkstu nospiedumu skenēšanas funkcija uzlabo lietošanas ērtumu, ļaujot izbaudīt popularitāti jau guvušās funkcijas HTC BlinkFeed, HTC Zoe un HTC BoomSound. Jaunā HTC Sense 5.5 versija ir uzlabota, lai turpinātu nodrošināt labāko viedtālruņa lietošanas pieredzi, tagad arī uz lielāka 5.9 collu ekrāna.

„HTC One max ienākšana ģimenē nozīmē to, ka mēs šobrīd piedāvājam viedtālruni HTC One ikvienam. HTC One saime ir balstīta uz kvalitāti, spēles noteikumus mainošām inovācijām un HTC One max, protams, nav izņēmumus,” norāda HTC Corporation izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „Atjauninājums HTC Sense 5.5 lietotājam nodrošinās apbrīnojamāko viedtālruņa lietošanas pieredzi kāda bijusi līdz šim, HTC One max piedāvājot izmēru un jaudu, kas ir pietiekama, lai veiktu visu, kas vien ienāk prātā un pat vēl vairāk.”

Liels un spēcīgs
HTC One max 5.9” augstas izšķirtspējas 1080p ekrāns ir ideāls bilžu, video un filmu izbaudīšanai atrodoties ceļā. Vienmērīgu un efektīvu sniegumu nodrošinās četru kodolu 1.7 GHz procesors ar Qualcomm Snapdragon 600 atbalstu, kas parādīs iespaidīgu veiktspēju, garantējot īpaši kvalitatīvus video ar kristāldzidru skaņu. Neatkarīgi no tā, vai lietotājs skatīsies video iespaidīgā augstas izšķirtspējas kvalitātē, spēlēs spēles vai pārbaudīs jaunumus tiešsaistē, viedtālrunis HTC One max izskatīsies perfekti, skanēs pārsteidzoši un paveiks visu, kas nepieciešams.

16GB vai 32GB iekšējo atmiņu iespējams palielināt ar microSD kartes ligzdu un bezmaksas masīvu 50GB papildus Google Drive tiešsaistes datu glabātuvi, kura ekskluzīvi tiek piedāvāta HTC One max lietotājiem.

Uzlabotā 3300mAh baterija nodrošinās pietiekošu ierīces darbības laiku. Pat visaktīvākie lietotāji pārliecināsies, ka HTC One max būs izaicinājums, pateicoties papildinājumam HTC Power Flip Case. Tas ir stilīgs 1150 mAh baterijas paplašinājums, kurš HTC One max nodrošinās gan ekrāna aizsardzību, gan papildus baterijas jaudu, kad tā būs nepieciešama visvairāk.

Maksimālā ērtība rokas stiepiena attālumā
Vidēji tālruņa lietotājs pārbauda sava telefona saturu vairākas reizes dienā, tāpēc HTC One max piedāvā jaunu, ērtu un progresīvu funkcionalitāti, pateicoties iebūvētai pirkstu nospiedumu skenēšanas funkcijai, kura izvietota ierīces aizmugurē. Pirkstu nospiedumu skeneris ļaus lietotājiem atbloķēt un bloķēt ekrānu ātri, iespējojot trīs iecienītākās aplikācijas – katru atverot ar savu pirksta nospiedumu.

Vairāk satura nekā jebkad agrāk
HTC One max atjauninājums Sense 5.5 piedāvā vēl vairāk sociālizētu un personalizētu HTC BlinkFeed, kuru iespējams pielāgot pēc kategorijām un tēmām, kā arī augstākās klases satura integrēšanu viedtālrunī, tai skaitā Instagram un Google+. Tāpat iespējams lejuplādēt līdz 120 rakstiem lasīšanai bez interneta pieslēguma, BlinkFeed padarot vēl labāku informācijas iegūšanai neskatoties uz laiku un vietu, kur lietotājs atrodas.

Nepārspējama attēla apstrāde
Pateicoties HTC UltraPixel kameras tehnoloģijai, HTC Zoe režīmam, kas iedveš dzīvību galerijās un 2.1MP priekšējai kamerai, HTC One max uzņem satriecošus fotoattēlus un augstas izšķirtspējas 1080p video neatkarīgi no tā, vai lietotājs ir fotogrāfs, fotografējamais objekts vai abi. Dual Capture nozīmē, ka attēli tiek uzņemti ar abām kamerām vienlaicīgi – lietotājs var iemūžināt neaizmirstamus mirkļus un attēlā tiks parādīts gan iemūžinātais mirklis, gan lietotāja reakcija, to fotografējot.

Uzlabota attēlveidošana ietverta arī veidojot Video Highlights, kas kombinē fotogrāfijas un video mini filmā, to papildinot ar paša izvēlētu skaņu un vizuālo tematiku. Izmantojot HTC One max, būs iespējams veidot Video Highlights tādā garumā kā lietotājs vēlēsies .

Dizains tā labākajā izpildījumā
Viedtālrunis HTC One max būs pieejams pelēki sudrabotā tonī. Tas piedāvās tādas pašas augstākās klases dizaina priekšrocības kā pārējā HTC One tālruņu saime, nodrošinot labāko pieredzi tā lietotājam.

Pieejamība
Viedtālrunis HTC One max Latvijā tirdzniecībā sagaidāms šī gada novembra vidū.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase