Zelta Zivtiņa loterijas uzvarētājs saņem jaunu automašīnu Opel Mokka

Latvijā vadošā un pirmā mobilo sakaru priekšapmaksas karte “Zelta Zivtiņa”, noslēdzot vienu no vērienīgākajam šī gada loterijām “ZZ loterija”, apbalvojusi laimīgo uzvarētāju ar jaunu automašīnu “Opel Mokka.”

“ZZ loterijas” lielā laimesta ieguvējs, 16 gadus jauns rīdzinieks Daniels Osītis, pēc jaunās automašīnas “Opel Mokka” ieradies kopā ar ģimeni. Daniela mamma Kristīne Osīte stāsta: “Dēls loterijai reģistrējās vien pāris reizes un loterijas gaitai līdzi nemaz nesekoja, tādēļ tas bija milzīgs pārsteigums, kad saņēma ziņu par to, ka viņš laimējis galveno balvu. Sākumā Danielam šķita, ka viņš tiek izjokots – noticēja tikai tad, kad izlasīja “Zelta Zivtiņa” Twitter ziņu, kurā paziņots uzvarētājs. Par dēla veiksmi ģimenē visi esam ārkārtīgi priecīgi un pavisam noticēsim šai veiksmei vien tad, kad visi kopā dosimies ar jauno automašīnu braucienā.”

“Šī gada “Zelta Zivtiņa” lielās vasaras loterijas ietvaros īstenojām vairākus līdz šim nebijušus izložu mehānismus. Izlozes laimētājus noteica gan surikāti Rīgas Zooloģiskajā dārzā, gan spēka āmuru sitēji Ventspils pilsētas svētkos, gan Vecrīgā uzstādīto “Zelta Zivtiņas Veiksmes durvju” garāmgājēji. Savukārt galveno balvu pirmo reizi pasaulē izlozēja domino principa mehānisms, kuru divus mēnešus veidoja jaunie un entuziastiskie Latvijas inženieri,” stāsta Jānis Spoģis, “Tele2” komercdirektors. “Esam gandarīti, ka “Zelta Zivtiņa” vasaras loterijā ar vērtīgām balvām esam iepriecinājuši vairāk nekā 300 “Zelta Zivtiņa” lietotājus, savukārt ar galveno balvu – ne tikai vienu laimīgo, bet veselu ģimeni!”

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase