Schneider Electric prezentē Latvijā pirmo personalizētā dizaina slēdžu sēriju „Merten Creativ”

Uzņēmums „Schneider Electric Latvija” pirmoreiz Latvijā sācis piedāvāt personalizētā dizaina slēdžu sēriju „Merten Creativ”, kura dod iespēju dažādu funkciju slēdžus un kontaktligzdas pielāgot jebkuram telpas dizainam. Tas panākts, pateicoties iespējai slēdzī ievietot fragmentu no citiem telpas dizaina elementiem vai arī pašu radītu dekorāciju. Rīgas Starptautiskajā dizaina izstādē „Design Isle”, kura no 3. līdz 6. oktobrim noritēs Ķīpsalā, ikviens interesents aicināts apmeklēt „Merten Creativ” slēdžu stendu, kā arī lekciju par šo slēdžu iespējām.

„Dažādām vajadzībām lietojamu slēdžu dizains līdz šim bijis daudzveidīgs, taču nekad telpas iekārtotājiem nav bijis iespējas pašiem ļoti vienkārši perfekti pielāgot slēdža vai kontaktligzdas dizainu sienu krāsai, tapešu rakstam vai mēbeļu tonim. „Merten Creativ” slēdžu sērija ļauj izpausties ikviena radošajām spējām, turklāt slēdža dizainu var mainīt cik bieži vien vēlas, kas īpaši iepriecinās bērnus un ļaus viņiem izpausties savas vides radīšanā,” stāsta SIA „Schneider Electric Latvija” izpilddirektors Kaspars Rokens. Viņš piebilst, ka Rīgas Starptautiskajā dizaina izstādē „Design Isle”, 3. – 6. oktobrī Ķīpsalā, uz „Schneider Electric Latvija” stendu īpaši aicināti dizaina speciālisti lai tur radītu savu dizaina slēdzi un apskatītu citu kolēģu veikumu.

Izstādes ietvaros 4. oktobrī plkst. 15.00 (konferenču zālē) notiks arī lekcija par „Merten Creativ” slēdžu sēriju, kuru vadīs „Schneider Electric” produktu mārketinga speciālists Baltijas valstīs Gatis Arājums. „Mūsu stendā turklāt varēsiet pārliecināties par plašo gaismas slēdžu krāsu un materiālu klāstu, par gaismas vadības un komforta risinājumu iespējām. Pirmo reizi Latvijā prezentēsim jauno „Merten Creativ” slēdžu sēriju, kas ir īpaši saistoša ar to, ka slēdža dizains var tikt mainīts un personalizēts atbilstoši katra indivīda gaumei un vēlmēm,” informē G. Arājums.

Izstādes vieta: Ķīpsalas halle, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.
Laiks: 3.- 6. oktobris, darba laiki: http://www.designisle.lv/apmekletajiem.php
Lekcija: 4. oktobris, plkst. 15.00 konferenču zālē, lekciju vadīs „Schneider Electric” produktu mārketinga speciālists Baltijas valstīs Gatis Arājums.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Schneider Electric prezentē Latvijā pirmo personalizētā dizaina slēdžu sēriju „Merten Creativ””

  1. gg saka:

    Pirmo??? NIKO jau gandriz 5 gadus tirgo lidzigus sledzus. Merten ir tikai kartejais Kinas rupniecibas pakaldarinajums.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase