Video: Apple atklāj jaunus iPhone modeļus un iOS 7

Šodien Apple vadošie darbinieki prezentēja jaunākos produktus.

Prezentācija sākās ar Tima Kuka uzstāšanos un jaunās mobilās operētājsistēmas iOS 7 prezentāciju. Tā ir ieguvusi jaunu saskarni, vienkāršāku, saprotamāku dizainu, krāsu paleti, un daudz jaunu funkciju.

Lai gan jaunumi operētājsistēmā ir visnotaļ nozīmīgi, nav šaubu, ka Apple fanus vairāk interesēja informācija par ilgu laiku aprunātajiem jaunajiem viedtālruņiem iPhone 5C un 5S.

Pirmais oficiāli tika prezentēts tā dēvētais mazcenas iPhone 5C.

Šis ir viedtālrunis palīdzēs iegūt jaunus klientus to viedtālruņu lietotāju vidū, kam klasiskais iPhone ir par dārgu. iPhone 5C būs lētāks, taču ne sliktāks. Tāpat kā iPhone 5, tam ir 4 collu retina ekrāns un 8 megapikseļu kamera. Redzamākā atšķirība ir korpuss. Apple iPhone 5C būs pieejams baltā, zaļā, zilā, rozā un dzeltenā krāsā.

Otrs jaunums ir iPhone 5S. iPhone 5S būs pieejams ne tikai baltā un melnā, bet arī zelta krāsā, tam būs jauns 64 bitu procesors A7, kas atbalsta krietni lielāku operatīvās atmiņas apjomu un ir vismaz divreiz ātrāks par līdzšinējiem procesoriem ne tikai skaitļošanā, bet arī grafiskās informācijas apstrādē. iPhone 5S ir jauna kamera, tai ir lielāks diafragmas atvērums (F2.2), par 15% lielāks sensors un autofokuss 15 zonās.

Tāpat iPhone 5S ir jauna hibrīdzibspudze. Tā sastāv no divām LED lampiņām, no kurām viena ir balta, bet otra – dzintara krāsas. Šī sistēma palīdz izvēlēties fotografēšanas apstākļiem piemērotāko zibspuldzes gaismas toni un iegūt reālistiskākus attēlus.

iPhone 5C un 5S pārdošanā nonāks 20. septembrī. Šā gada decembrī telefonus varēs iegādāties vairāk nekā 100 valstīs pie vairāk nekā 270 mobilo sakaru operatoriem.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Video: Apple atklāj jaunus iPhone modeļus un iOS 7”

  1. […] Latvijā lielāko interesi par jaunāko “Apple” viedtālruņu modeļu iegādi izrāda tieši uzņēmumi, liecina “Tele2” klientu apkalpošanas centru apkopotā informācija. Kā zināms, “Apple” septembra sākumā prezentēja divus jaunus “iPhone” modeļus – “5S” un “5C”. […]

Leave a Reply

Draugiem.lv pase