STOCKMANN izveido mobilo aplikāciju pirkumiem

Sākot ar augustu, u/v Stockmann kā viens no pirmajiem lielveikaliem Latvijā saviem klientiem piedāvā mobilo aplikāciju – aktuālo preču un produktu katalogu, kas palīdz pircējiem izvēlēties sev vēlamo pirkumu vēl pirms veikala apmeklējuma. Aplikācija ir pieejama tālruņos ar iOS, Android un Windows Phone operētājsistēmu.

Mobilā aplikācija piedāvā viegli pārskatāmu aktuālā mēneša dažādu preču katalogu, ko var izmantot Stockmann Pastāvīgā klienta karšu īpašnieki, kuri nodrošina lielāko daļu uzņēmuma ieņēmumu. Aplikācijas saturs tiks atjaunots katra mēneša sākumā.

„Ņemot vērā patērētāju iepirkšanās paradumu maiņu, arī Stockmann turpina ieguldīt līdzekļus klientu ērtību nodrošināšanā. Viedtālruņu popularitāte Latvijā un pasaulē joprojām strauji aug, tādēļ šī mobilā aplikācija ir loģisks solis, kas atvieglos mūsu klientu iepirkšanos un ietaupīs laiku,” atzīst u/v Stockmann mārketinga vadītājs Juris Prančs.

Mobilo aplikāciju ikviens var bez maksas lejuplādēt appstore.com, play.google.com, windowsphone.com, kā arī m.stockmann.lv/lc.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “STOCKMANN izveido mobilo aplikāciju pirkumiem”

  1. Līga saka:

    Un ta vienkarsi ari vares katities interneta.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase