Nokia Lumia 625 – budžeta klases viedtālrunis ar 4.7 collu ekrānu

Uzņēmums Nokia prezentējis budžeta klases viedtālruni Nokia Lumia 625, kas piedāvā augstākās klases Lumia sērijas viedtālruņu veiktspēju un funkcijas. Viedtālrunis aprīkots ar Windows Phone 8 operētājsistēmu, izcili jutīgu 4.7 collu LCD ekrānu un pieeju 4G tīklam.

Viedtālrunis turpina apbalvojumiem bagāto Nokia Lumia dizaina līniju un tam ir pieejami maināmi aizmugures vāciņi piecās košās krāsās. Nokia Lumia 625 iekļautas vairākas jaunas funkcijas, kas pieejamas arī nupat prezentētajā flagmanī Nokia Lumia 1020, – tostarp arī Nokia Smart Camera, kas piedāvā plašas attēlu rediģēšanas iespējas un Nokia Cinemagraph, kas ļauj uzņemt kustīgus attēlus.

Nokia Lumia 625 aprīkots ar Windows Phone 8 operētājsistēmu un iekļauj jaunāko programmatūras atjauninājumu – Nokia Lumia Amber, kas būs pieejams arī citiem Nokia Lumia viedtālruņiem ar Windows Phone 8. Windows Phone 8 operētājsistēma lietotājiem piedāvā plašas personalizēšanas iespējas – sākuma ekrānā izkārtojami lietotājam svarīgāko aplikāciju un servisu tiešsaistes elementi (Live Tiles), kas pielāgojami arī pēc krāsas un izmēra. Tāpat Windows Phone 8 operētājsistēma lietotājiem nodrošina Microsoft Office lietotnes, tiešsaistes krātuvi SkyDrive ar 7GB failu uzglabāšanu bez maksas, ātru un drošu interneta pārlūkošanu ar Internet Explorer 10 pārlūku, kā arī pieeju vairāk nekā 165,000 lietotnēm. Nokia Lumia 625 ir arī microSD atbalsts, kas ļauj pievienot papildu atmiņu 64GB failu uzglabāšanai.

Tāpat kā citi Nokia Lumia viedtālruņi, arī Nokia Lumia 625 iekļauj vadošo karšu un navigācijas pakalpojumu HERE, kas iekļauj bezmaksas kartes un navigāciju ar balss vadību, ko iespējams lietot arī bezsaistē.

Latvijā Nokia Lumia 625 būs pieejams oranžā, dzeltenā, koši zaļā, baltā un melnā krāsā šī gada ceturtajā ceturknsī par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu zem 200 LVL.

Nokia Lumia 625 specifikācija
Operētājsistēma Windows Phone 8
Ekrāns 4.7 collu WVGA @ 201ppi ar Sunlight Readability Enhancement, High Brightness Mode, Color Enhancement and Super Sensitive Touch, nodrošināta lietošana arī ar, piemēram, cimdiem
Akumulators 2000 mAh
Procesors 1.2GHz divkodolu Snapdragon S4 procesors
Kamera 5MP ar autofokusu, LED zibspuldze,1080p@30fps, VGA priekšējā kamera
Atmiņa 512MB RAM

8GB iebūvētā atmiņa, microSD atmiņas kartes atbalsts līdz 64GB
un 7GB failu uzglabāšana bez maksas tiešsaistes krātuvē SkyDrive

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase