Drift Allstars posmā Rīgā sagaidāma iespaidīga Austrumu un Rietumu cīņa

2. un 3. augustā – Biķernieku trasē norisināsies līdz šim grandiozākās drifta sacensības Latvijā – Drift Allstars Eiropas seriāla trešais posms. Dalībnieku sastāvs šoreiz būs īpaši iespaidīgs, jo jau šobrīd sacensībām reģistrējušies vairāk nekā 30 spēcīgi ārvalstu piloti no vairāk nekā 10 valstīm.

Ceļu uz Latviju mēros labākie Dānijas, Norvēģijas, Somijas, Zviedrijas, Īrijas, Lielbritānijas, Krievijas, Ukrainas, Igaunijas un Lietuvas drifta piloti, kopā ar latviešiem veidojot līdz šim vēl Latvijā neredzēti spēcīgu braucēju sastāvu. Uz starta stāsies visi šīs sezonas Eiropas līderi – soms Juha Rintanens, polis Dāvids Karkosiks un īrs Naidžels Kolfers. Tāpat Biķerniekos pirmo reizi redzēsim tik daudzus trakos poļus, to starpā Latvijā iespaidu atstājušo Pāvelu Trelu, Karkosika „Budmat Auto” komandas biedrus Artūru Opielu un Pjotru Viečeku.

Pirmo reizi Latvijā redzēsim arī pilotus no Rietumeiropas – 13 gadīgo Džeku Šenehenu un Martinu Frenču no Īrijas un Martinu Ričardu no Lielbritānijas. Spēcīgi pārstāvēta būs arī Skandināvija, jo bez mums labi zināmā Rintanena par uzvaru cer cīnīties arī Norvēģijas čempions Ole Jāgers un pagājušajā gadā Latvijā pabijušais Johans Halversons. Jāatzīmē, ka tieši šos abus skandināvus pagājušajā Drift Allstars posmā Zviedrijā pārliecinoši uzveica divkārtējais Latvijas čempions Jānis Eglīte, parādot, ka latviešu spēcīgākie drifteri var konkurēt ar Eiropas labākajiem.

No latviešu labākajiem pilotiem savu dalību sacensībās jau apstiprinājuši Jānis Eglīte un Kristaps Blušs, tomēr sagaidāms, ka uz starta visdrīzākais izies arī Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) kopvērtējuma līderis Gvido Elksnis un skatītāju favorīts Ivo Cīrulis. Tāpat cīņā par pjedestālu noteikti centīsies iesaistīties arī krievu „Maxxis Tire Fail Crew” braucēji Fēlikss Čitipakhovjans un Maksims Tvardovskis, kā arī ukraiņu līderi Dmitrijs Iļjuks un Aleksejs Golovņa.

Biļešu cena uz tribīnēm būs 7 lati, tomēr organizatori pirmās 500 biļetes skatītājiem piedāvā par īpaši izdevīgu cenu – 5 latiem. Dalībnieku parka biļetes būs pieejamas par 15 latiem, tikpat maksās arī automašīnas caurlaide, kas ļaus iebraukt dalībnieku parkā. Bērniem vecumā no 10 līdz 16 gadiem ieeja maksās 3,5 latus, bet bērniem zem 10 gadiem, invalīdiem un pensionāriem ieeja būs bez maksas. Pieejama arī VIP biļete, kas maksā 20 Ls, tā sevī ietver sēdvietu tribīnē, kas būs novietota dalībnieku parkā. Biļetes iegādājamas gan Biļešu servisa kasēs, gan arī mājaslapā www.bilesuserviss.lv.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase