Nokia prezentē Nokia Lumia 1020

Uzņēmums Nokia prezentējis jaunu viedtālruni Nokia Lumia 1020, kas aprīkots ar 41 megapikseļu kameras sensoru. Pateicoties Nokia izstrādātajai PureView attēlveidošanas tehnoloģijai, kas ietver arī optisko attēla stabilizāciju, ar Nokia Lumia 1020 iespējams uzņemt visdetalizētākos un spilgtākos attēlus viedtālruņu tirgū.

Nokia Lumia 1020 41 megapikseļu kameras sensorā iekļautā ZEISS optika ar sešām lēcām un optiskā attēla stabilizāciju nodrošina īpaši skaidru attēlu uzņemšanu arī vāja apgaismojuma apstākļos. Tāpat viedtālruņa kamera uzņem skaidrus video ar stereo skaņu pat visskaļākajos koncertos, pateicoties Nokia Rich Recording funkcijai, kas spēj vadīt sešas reizes lielāku skaņas spiedienu nekā ierastie viedtālruņu mikrofoni.

Tālrunis iekļauj arī jaunu kameras lietotni Nokia Pro Camera, ar kuru ikviens var uzņemt profesionālas kvalitātes attēlus – piemēram, objekta fokusa attālums (zoom) var tikt mainīts ne tikai pirms attēla uzņemšanas, bet arī pēc attēla uzņemšanas. Ar “dual capture” funkciju Nokia Lumia 1020 iespējams uzņemt attēlus divās izšķirtspējās vienlaicīgi – 38 megapikseļu attēlu plašām rediģēšanas iespējām un 5 megapikseļu attēlu, ar ko var vienkārši dalīties sociālajos tīklos.

Nokia Lumia 1020 ar Windows Phone 8 operētājsistēmu nodrošina lietotājam ātru un intuitīvu lietošanu un plašas personalizēšanas iespējas – viedtālrunī pieejamas kā Microsoft Office lietotnes un Exchange e-pasts, HERE kartes un navigācijas pakalpojums, tiešsaistes krātuve SkyDrive, tā arī visas populārākās sociālo tīklu lietotnes un vēl aptuveni 145 tūkstoši citas lietotnes un spēles no Windows Phone Marketplace.

Hipstamatic paziņoja, ka izveidota jauna lietotne Oggl PRO, kas paredzēta ekskluzīvi Nokia Lumia 1020. Oggl ļauj dalīties ar attēliem tādos sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Foursquare, Tumblr, Flickr un Instagram. Arī tādas lietotnes kā Vine, Path un Flipboard drīzumā būs pieejamas Windows Phone platformai.

Tāpat kā pārējie Nokia Lumia sērijas viedtālruņi, arī Nokia Lumia 925 lietotājiem nodrošina labāko karšu un navigācijas pakalpojumu viedtālruņu tirgū. HERE navigāciju ir iespējams izmantot arī bezsaistē.

Nokia Lumia 1020 dzeltenā, baltā un melnā krāsā būs pieejams šī gada ceturtajā ceturknsī par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu virs 500 LVL.

Nokia Lumia 1020 specifikācija
Operētājsistēma Windows Phone 8
HERE karšu un navigācijas pakalpojums Bezmaksas HERE Maps and HERE Drive+; Bezmaksas HERE Transit pieejams Marketplace
Displejs 4.5″ AMOLED WXGA (1280×768), 2.5 D sculpted Corning Gorilla Glass 3, PureMotion HD+, ClearBlack, high brightness mode, sunlight readability, super sensitive touch, Nokia Glance Screen  (nodrošina lietošanu arī ar, piemēram, cimdiem)
Akumulators 2000 mAh battery, wireless charging supported via cover
Procesors 1.5 GHz dual-core Snapdragon S4
Kamera PureView 41 MP ar optisko attēla stabilizāciju, izšķirtspēja: 7712 x 5360. Iekļauj Nokia Pro Camera funkciju. Xenon zibspuldze attēlu uzņemšanai, LED zibspuldze video uzņemšanai

1.2 MP platleņķa priekšējā kamera

Atmiņa 2 GB RAM, 32 GB iebūvētā atmiņa; 7GB failu uzglabāšana bez maksas tiešsaistes krātuvē SkyDrive

Ar Nokia Lumia 1020 uzņemti fotoattēli:

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Nokia prezentē Nokia Lumia 1020”

  1. iDmore saka:

    Kādreiz jau būs interesanti ievērtēt, bet pagaidām cipars ir samērā liels kosmoss..

  2. […] Lumia 625 iekļautas vairākas jaunas funkcijas, kas pieejamas arī nupat prezentētajā flagmanī Nokia Lumia 1020, – tostarp arī Nokia Smart Camera, kas piedāvā plašas attēlu rediģēšanas iespējas un […]

Leave a Reply

Draugiem.lv pase