Mercedes-Benz klubs vēlas auto restaurācijas darbnīcai RMW piešķirt prestižo sadarbības partnera statusu

Latvijas “Mercedes-Benz” klubs apsver iespēju piešķirt vienai no Baltijā profesionālākajām auto restaurācijas darbnīcām “Riga Master Workshop” (RMW) prestižo sadarbības partnera statusu, pastāstīja kluba valdes loceklis Zigmārs Vestfāls.

“Mūsu sadarbības partneru vidū ir tikai kompānijas ar ļoti augstu reputāciju, tostarp “Daimler Mercedes-Benz” ģenerālpārstāvis Latvijā SIA “Domenikss” un uzņēmums “Statoil Fuel Retail Latvia”. Ar RMW vēlamies nodibināt partnerību klasisko automobiļu restaurācijas jomā,” viņš teica.

Vestfāls minēja, ka Latvijas “Mercedes-Benz” klubs ir viens no 85 oficiālajiem mersedesu klubiem, kurus starptautiski atzinis Vācijas autobūves koncerns “Daimler AG”.

“Mersedesu klubi vairākās valstīs lūguši mūs atrast Latvijā kompāniju, kas prot kvalitatīvi restaurēt retro automobiļus. Izpētot situāciju, secinājām, ka piemērots partneris varētu būt tieši RMW, jo par šīs darbnīcas restaurēto automobiļu kvalitāti ir saņemts daudz ļoti pozitīvu atsauksmju,” norādīja Vestfāls.

Turklāt, pēc viņa paustā, no plašsaziņas līdzekļiem un sarunās ar ekspertiem uzzinājām par RMW restaurēto klasisko spēkratu lielajiem panākumiem pasaulē prestižākajā retro automobiļu izstādē, kas pavasarī notika Vācijas pilsētā Esenē.

Lai iepazītos ar “Mercedes-Benz” markas automobiļu restaurācijas gaitu, trešdien, 19.jūnijā, kluba pārstāvji apmeklēs RMW darbnīcu Jaunmārupē.

“Gan Latvijā, gan citviet pasaulē ir ne mazums citu klasisko automašīnu restaurācijas darbnīcu, taču, izpētot vairākus piemērus, sapratām, ka ne vienmēr darbu kvalitāte ir bijusi visaugstākajā līmenī. Savukārt par RMW veikumu pagaidām esam dzirdējuši tikai atzinīgus vārdus,” viņš piebilda.

RMW īpašnieks Māris Bebris teica, ka darbnīcas un Latvijas “Mercedes-Benz” kluba pārstāvji tikšanās laikā pārrunās sadarbības iespējas klasisko automobiļu resturācijas jomā.

“Esam gandarīti, ka šis klubs izrāda vēlmi ar mums sadarboties. Ceram, ka tikšanās būs vērtīga un auglīga abām pusēm,” sacīja Bebris.

Viņš pastāstīja, ka RMW meistari ir restaurējuši daudz “Mercedes-Benz” markas klasisko automašīnu, kas izpelnījušās augstu novērtējumu.

Bebris arī atgādināja, ka Esenē notikušās izstādes laikā RMW uzņēma prestižajā Vācijas klasisko mersedesu klubā MBIG, jo MBIG pārstāvji augstu novērtēja Latvijas meistaru restaurēto kabrioletu “Mercedes-Benz 300 SE”.

MBIG, kas dibināts 1979.gadā, ir viens no vecākajiem klasisko mersedesu klubiem pasaulē. Tas apvieno aptuveni 2200 biedru no Vācijas, kā arī Šveices, Francijas, Spānijas un Zviedrijas. RMW ir vienīgais kluba biedrs no Centrālās un Austrumeiropas reģiona.

RMW darbnīca darbojas Jaunmārupē. Savu automašīnu restaurāciju darbnīcas meistariem uztic klienti no Krievijas, Vācijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Beļģijas un Singapūras. Darbnīca gadā restaurē vidēji astoņus klasiskos automobiļus.

Līdztekus citiem projektiem RMW pašlaik restaurē kopumā piecus retro mersedesus – trīs automobiļus “Mercedes 220″, kā arī divus citus – “Mercedes 300SE” un “Mercedes SL 280 Pagoda”.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase