Izbaudi mobilās funkcijas tagad arī ar GALAXY Ace 3 viedtālruni

Samsung šodien prezentējis jaunāko papildinājumu populārajai GALAXY ierīču sērijai – viedtālruni Samsung GALAXY Ace 3 ar plašu, ikdienā noderīgu viedo funkciju klāstu. Jaunais viedtālrunis Latvijā būs pieejams šī gada augustā, un tā cena būs aptuveni 190 latu.

Turpinot GALAXY Ace veiksmes stāstu, jaunais GALAY Ace 3 LTE versijas viedtālrunis ir aprīkots ar jaudīgu 1,2 GHz divkodolu procesoru, jaunāko Android Jellybean 4.2 operētājsistēmu un lielu 4 collu ekrānu, kas ļaus spēles, filmas un citas funkcijas izbaudīt izcilā kvalitātē. Tālruņa 5 megapikseļu kamera piedāvā vairākas papildu funkcijas – piemēram, Sound & Shot, Best Photo un Buddy Photo Share, kas lietotājiem ļauj radoši izpausties un viegli dalīties ar uzņemtajiem attēliem.

Lai nodrošinātu intuitīvāku lietošanu, GALAXY Ace 3 ir aprīkots ar vairākām papildu funkcijām un inovatīviem rīkiem, kas GALAXY sērijas ierīcēm ļauj turpināt uzvaras gājienu mobilo ierīču tirgū.

• S Translator: Veic tūlītējus tulkojumus
• S Travel: Piedāvā tūrisma informāciju un jaunu galamērķu ieteikumus
• Smart Stay: Izmantojot modernu sejas atpazīšanas tehnoloģiju, šī funkcija spēj noteikt, kurā brīdī lietotājs skatās uz tālruni. Lietotājam novēršoties, ekrāns tiek aptumšots vai izslēgts, tā palīdzot taupīt baterijas enerģiju
• S Voice: Nodrošina balss komandu funkcionalitāti
• Easy Mode: Piedāvā vienkāršu un intuitīvu darbvirsmu ērtākai piekļuvei jūsu visbiežāk izmantotajām funkcijām.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase