Jaunie VAIO Duo 13 datori ar digitālu pildspalvas risinājumu

Lai kur jūs dotos un lai ko jūs darītu, ņemiet līdzi Sony VAIO Duo 13 – plānu un vieglu Ultrabook datoru ar 33,7cm (13,3”) ekrānu.

• Unikālā Surf Slider konstrukcija ļauj nemanāmi pārslēgties starp “planšetdatora” un “tastatūras” režīmiem
• Fiksējiet, personalizējiet un koplietojiet dokumentus vai fotogrāfijas ar 8 megapikseļu Exmor RS for PC aizmugurējo kameru un ērtu digitālo pildspalvu, kas digitalizē rakstīto
• Dators tikpat dinamisks, kā tavs viedtālrunis – ar mobilo platjoslas internetu tas ir vienmēr pieslēgts internetam un turpina saņemt informāciju arī gaidstāvē

Rakstīt ar tastatūru vai ar roku -izvēle ir jūsu ziņā. VAIO Duo 13 ir unikāla Surf Slider konstrukcija, kas ļauj ērti pāriet no “planšeddatora” uz “tastatūras” režīmiem, lai pielāgotos veidam, kā jūs strādājat. Zīmējiet, skicējiet vai rakstiet ar roku piezīmes planšetes režīmā ar ērtu, spiedienu jutīgu digitālo pildspalvu , kas vienmērīgi reaģē uz katru jūsu rokas vilcienu. Varat pārslēgties uz tastatūras režīmu, lai rediģētu dokumentus un noslīpētu prezentācijas, izmantojot tastatūru ar aizmugurējo pgaismojumu un skārienjūtīgu ekrānu.

Izņemot digitālo pildspalvu no tās turētāja, automātiski tiek palaista lietotne Note Anytime for VAIO tūlītējai piezīmju veikšanai. Nav pat nepieciešams ievadīt paroli – sejas noteikšanas funkcija uzreiz pārbauda, vai tas esat jūs un jūs piesaka datorā. Domu fiksēšana, formulēšana un dalīšanās ar idejām nekad nav bijusi tik spontāna, vienalga, vai esat ceļā vai apspriežu telpā.

VAIO Duo 13 aizmugurē ir 8 megapikseļu auto fokusa kamera ar Exmor RS for PC sensoru asi detalizētiem attēliem. Fiksējiet izteiksmīgi fokusētus drukāto izdales materiālu attēlus, piezīmes uz tāfeles vai pat slaidu projekcijas. Iebūvētā CamScanner lietotne iztaisno ļodzīgus leņķus, lai nodrošinātu, ka fotogrāfijas un skenētais teksts ir taisns. Izmantojiet Optical Character Recognition funkciju, lai noteiktu skenētos vārdus, padarot attēlu viegli meklējamu. Eksportē attēlu uz Note Anytime for VAIO un rakstiet anotācijas, rediģējiet un komentējiet, izmantojot digitālo pildspalvu, kas digitalizē datus. Augšupielādējiet rezultātus mākonī un dalieties uzreiz ar kolēģiem vai draugiem.

Attēli un video izskatīsies labāk un skaidrāk spilgtajā Full HD LED ekrānā ar platu apskates leņķi. Jaunais TRILUMINOS ekrāns mobilajām ierīcēm paplašina krāsu paleti ar reālistisku un plašu krāsu gammu.

Ar VAIO Duo 13 iespējams strādāt internetā tikpat dinamiski, cik ar viedtālruni. Uzturiet kontaktus ar klientiem, kolēģiem un draugiem, kamēr esat ceļā. Ar iebūvēto ātrgaitas 3G var vienkārši pārbaudīt e-pastu vai pievienoties videokonferencēm pat bez Wi-Fi.

VAIO Duo 13 akumulatora darbības laiks ir 16 stundas, kas ir pat vairāk nekā citiem Ultrabook datoriem. Ar inovatīvu gaidstāves tehnoloģiju jūs varat vienkārši nospiest ieslēgšanas pogu, lai ieslēgtu enerģijas taupīšanas “miega” režīmu, taču dators saglabās savienojumu ar internetu un turpinās paziņot jums par jaunu e-pastu un sociālo mediju atjauninājumiem. Kad esat gatavs darbam, VAIO® Duo 13 “pamostas” no miega mazāk nekā vienā sekundē un jūs uzreiz varat piekļūt jaunākajām ziņām, informācijai par laikapstākļiem un atjauninājumiem.

Apnicis “ķert” bezvadu signālus savā viesnīcas istabā, vai arī tad, kad jūs strādājat izbraukumā? Wi-Fi rūteris, kas darbojas ar strāvu, pārveido kabeļinterneta savienojumu Wi-Fi tīklā. Tikai pievienojiet to strāvai un uzreiz izveidojiet paši savu Wi-Fi tīklu. Bez vadiem savienojiet līdz pat piecus viedtālruņus vai planšetdatorus, tādejādi visas jūsu ierīces var izmantot signālu un ātri piekļūt internetam.

Jaunie Sony VAIO Duo 13 būs nopērkami no jūnija beigām par Ls 1129.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase