Samsung iepazīstina ar GALAXY S4 mini – jaudīgu un kompaktu viedtālruni

Samsung Electronics prezentējis viedtālruni Samsung GALAXY S4 mini – kompaktu, bet jaudīgu Samsung flagmaņa GALAXY S4 līdzinieku. Latvijā tas būs pieejams jūlija sākumā, un tā aptuvenā cena būs 300 latu.

GALAXY S4 mini ir lielisks un ērts ikdienas sabiedrotais, kas ietērpts kompaktā korpusā – tam piemīt augsta veiktspēja, to var lietot, paļaujoties uz intuīciju, un no lielā flagmaņa tas mantojis elegantu dizainu.

GALAXY S4 mini ir 4,3 collu gHD Super AMOLED ekrāns, un telefons sver vien 107 gramus. Tas ērti iegulst plaukstā, un to var viegli lietot ar vienu roku, taču ierīce joprojām nodrošina augstu veiktspēju, pateicoties tās 1,7 GHz spēcīgajam divkodolu procesoram.

Papildu ērtībām GALAXY S4 mini piedāvā virkni intuitīvi lietojamu funkciju un pakalpojumu, kas pieejami arī flagmaņa GALAXY S4 aprīkojumā.

• Iemūžini svarīgus mirkļus
GALAXY S4 mini viedtālrunis ļauj iemūžināt dzīves svarīgos mirkļus ar 8 megapikseļu aizmugurējo un 1,9 megapikseļu priekšējo kameru. Īpašā Sound & Shot funkcija ļauj unikālā veidā saglabāt skaņas un balss ierakstu kā papildinājumu uzņemtajai fotogrāfijai. Pieejams arī Panorama Shot režīms, kas ļauj fiksēt pilnu apkārtnes panorāmas skatu. Aktīviem ceļotājiem noderīga būs S Travel lietotne, kas spēs ne tikai sniegt noderīgu informāciju ceļojuma laikā, bet pat ieteikt turpmākos ceļojumu galamērķus. Savukārt ar Story Album funkciju var automātiski sakārtot attēlus sev vēlamajā veidā. Ar GALAXY S4 mini uzņemtie attēli tiek automātiski saglabāti un sagrupēti atbilstoši datumam un ģeomarķējuma informācijai. Iespējams izveidot arī atsevišķu fotoalbumu kādam īpašam notikumam.

• Dalies un uzturi kontaktus
Samsung GALAXY S4 mini viedtālrunis ļauj lietotājiem ērti dalīties ar saturu un uzturēt kontaktus. Group Play funkcija dod iespēju lietotājam kopā ar draugiem vienlaicīgi klausīties vienu un to pašu mūziku vai kopā spēlēt spēles. Savukārt ChatON ziņapmaiņas lietotne ļauj viegli un ērti sarakstīties ar draugiem, dodot iespēju dalīties arī ar animācijām, video un balss ierakstiem.

• Padari ikdienu vienkāršāku un ērtāku
Ceļošana kopā ar GALAXY S4 mini viedtālruni ir ērtāka! S Translator lietotne nodrošina tūlītējus tulkojumus gan caur balss atpazīšanu, gan, izmantojot rakstisko saziņu e-pastā, īsziņās un ChatON ziņapmaiņas lietotnē. Ikdienu atvieglos WatchON funkcija, kas pārvērš GALAXY S4 mini par tālvadības pulti, ļaujot lietotājiem caur infrasarkano savienojumu kontrolēt televizoru, dekodera iekārtu vai DVD atskaņotāju. Šī lietotne piedāvā arī plašu izklaidējoša satura klāstu no tiešraides TV pārraidēm un kabeļtelevīzijas līdz pat video nomai un elektroniskam programmu gidam (EPG). Samsung Link* funkcija dod iespēju koplietot saturu starp dažādām Samsung digitālajām ierīcēm. * pieejama noteiktos reģionos

• Rūpējies par savu veselību un labsajūtu
GALAXY S4 mini viedtālrunis nodrošina lietotājus ar detalizētu informāciju par viņu veselību un labsajūtu. Samsung Apps vietnē lejupielādējamā lietotne S Health ļauj lietotājiem uzraudzīt savu kaloriju patēriņu un veselības stāvokli. Lietojot S Health aksesuārus, lietotājs var iegūt informāciju arī par saviem ikdienā veiktajiem soļiem, novērot miega kvalitāti, uzraudzīt svaru un iegūt arī reālā laika sirdsdarbības informāciju. Adapt Display funkcija nodrošina optimālu, katrai lietotnei pielāgotu attēla sniegumu, savukārt Adapt Sound funkcija parūpēsies par katram lietotājam piemērotu ierīces audio skanējumu.

GALAXY S4 mini viedtālrunis būs pieejams divās krāsu variācijās – Sarmas baltā un Dūmakaini melnā. GALAXY S4 mini pieejamība ar 4G LTE, 3G HSPA+ vai 3G Dual SIM tīkla standartu atbalstu būs atkarīga no pārdošanas reģiona.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase