Samsung prezentē GALAXY Tab 3 planšetdatoru

Samsung Electronics papildinājis planšetdatoru klāstu ar jaudīgo 7 collu GALAXY Tab 3, kas nodrošina augstāku veiktspēju un produktivitāti, strādājot ar multimediju saturu. Latvijā jaunais planšetdators tirdzniecībā nonāks maija beigās, un 3G versijas aptuvenā cena būs 269 lati, savukārt WiFi versija maksās aptuveni 169 latus.

Jaunais GALAXY Tab 3 paplašina Samsung novatorisko, kompakto un ērti pārnēsājamo planšetdatoru klāstu, padarot šo ierīču lietošanu vēl tīkamāku.

GALAXY Tab 3 7.0

  • Ērti satverama ierīce maksimālai mobilitātei: Tā ir kompakta un vienā rokā ērti turama ierīce, kuru var ievietot kabatā vai nelielā somā. Jaunās ierīces kompaktais un elegantais korpuss ir plānāks un par 47 gramiem vieglāks nekā GALAXY Tab 2 7.0 modelim.
  • Augstas klases multivides sniegums: Planšetdatora 1,2 GHz divkodolu procesorus nodrošina ātru piekļuvi video saturam, lietotnēm, spēlēm un tīmeklim, kā ātrāku datu lejupielādi un satura koplietošanu. Jaunajai ierīcei ir 1 GB operatīvā atmiņa (RAM) un 8 vai 16 GB iebūvētā atmiņa, kuru iespējams paplašināt ar papildu atmiņas kartes palīdzību līdz pat 64 GB apjomā, līdz ar to ierīcē var saglabāt daudz fotogrāfiju, mūzikas, lietotņu un video materiālu.
  • Paplašināta lietojamība: dzīves nozīmīgāko mirkļu iemūžināšanai GALAXY Tab 3 7.0 ir aprīkots ar 3 megapikseļu galveno un 1,3 megapikseļu priekšējo kameru. Pateicoties Android 4.1.2 (Jelly Bean) operētājsistēmas funkcionalitātei, uzņemto foto un video saturu var ātri un ērti koplietot ar draugiem un paziņām.

Samsung GALAXY Tab3 7.0 tehniskā specifikācija


Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase