Nokia Lumia 920 ir pieejams Latvijā

No šīs nedēļas oficiāli tiek uzsākta viedtālruņa Nokia Lumia 920 tirdzniecība Latvijā. Smalkā dizaina viedtālrunis pieejams četrās krāsās – dzeltenā, sarkanā, baltā un melnā.

Nokia Lumia 920 ar Windows Phone 8 operētājsistēmu nodrošina lietotājam ātru un intuitīvu lietošanu – viedtālrunī pieejamas kā Microsoft Office lietotnes un Exchange e-pasts, HERE kartes un navigācijas pakalpojums, tā arī visas populārākās sociālo tīklu lietotnes un vēl aptuveni 130 tūkstoši citas lietotnes un spēles no Windows Phone Marketplace.

Viedtālrunim ir ātrākais un jutīgakais skāriendisplejs ar PureMotion HD+ tehnoloģiju, kas ļauj ekrānu lietot arī, piemēram, ar cimdiem. Nokia Lumia 920 aprīkots ar jaunāko Nokia PureView kameras tehnoloģiju, kas lietotājam ļauj uzņemt līdz šim viedtālruņos nepieredzēti labas kvalitātes attēlus un video. Pateicoties floating lens tehnoloģijai, Nokia Lumia 920 kamera pat bez zibspuldzes spēj uztvert piecas reizes vairāk gaismas un uzņem košus attēlus un video arī naktī.

Nokia Lumia 920 viedtālrunis lietotājiem nodrošina labāko karšu un navigācijas pakalpojumu viedtālruņu tirgū. HERE navigāciju ir iespējams lietot arī bezsaistē. Nokia Lumia 920 ir līdz šim augstākā akumulatora kapacitāte (2000mAh), kā arī tas ir pirmais Nokia viedtālrunis ar iebūvētu bezvadu uzlādes iespēju.

Windows Phone 8

Windows Phone 8 operētājsistēma piedāvā plašas personalizēšanas iespējas – sākuma ekrāna elementi ir pielāgojami arī pēc izmēra, tāpat pieejami jauna izskata tiešsaistes elementi (Live Tiles) lietotājam svarīgāko aplikāciju un servisu tūlītēju paziņojumu saņemšanai. Windows Phone 8 viedtālruņu satura sinhronizācija ar datoru vai planšetdatoru, kas aprīkots ar Windows 8, ļauj ērti piekļūt failiem, mūzikai, attēliem un video no jebkuras šīs ierīces. Ātra un droša interneta pārlūkošana Nokia Lumia 920 un Nokia Lumia 820 viedtālruņos iespējama ar Internet Explorer 10 pārlūku, kā arī tajos pieejamas Microsoft Office lietotnes ērtai dokumentu veidošanai, pārlūkošanai un rediģēšanai.

Latvijas tirgū šobrīd pieejami arī Nokia Lumia 820 un Nokia Lumia 620 viedtālruņi.

Nokia Lumia 820 ir stilīgs un košs vidējās klases viedtālrunis, kas nodrošina augstākās klases veiktspēju. Viedtālrunim ir maināmi aizmugures vāciņi, kas ne tikai ļauj mainīt tā izskatu, bet arī pievienot bezvadu lādēšanu. Nokia Lumia 620 ir izmēros mazākais un cenas ziņā pieejamākais Nokia Lumia viedtālrunis ar 1 GHz divkodolu procesoru, kas nodrošina tādu pašu tālruņa veikstspēju kā augstākas klases Nokia Lumia sērijas viedtālruņi. Abiem viedtālruņiem ir arī iespēja pievienot micro SD atmiņas karti. Visiem trim Nokia Lumia viedtālruņiem ir latviešu valodas atbalsts.

Nokia Lumia viedtālruņu specifikācija un cenas

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Nokia Lumia 920 ir pieejams Latvijā”

  1. webmaster-tools

    Nokia Lumia 920 ir pieejams Latvijā | iStyle.lv

Leave a Reply

Draugiem.lv pase