Spotify ir pieejams Latvijā

Pasaules vadošais mūzikas straumēšanas serviss “Spotify” ar prieku paziņo, ka no šīs dienas ir pieejams arī Latvijā.

“Spotify” piedāvā legālā veidā un bez maksas klausīties vairāk nekā 20 miljonus dziesmu, kuras nav jālejupielādē vai jāpērk. Mūziku ar šī servisa starpniecību ir iespējams klausīties datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā un mājas izklaides sistēmā, vienkārši uzmeklējot jebkuru interesējošo mākslinieku, albumu vai dziesmu. Tāpat “Spotify” lietotāji var aplūkot un klausīties arī citu lietotāju – draugu, mūziķu vai slavenību – apkopotās dziesmu kolekcijas. Tāpat kā mūzika, arī “Spotify” ir sociāls – tas lietotājiem ļauj dalīties ar savu iecienīto mūziku “Spotify”, Facebook, savos blogos un ar e-pasta starpniecību.

“Spotify” ir pasaulē plaši pazīstams kā lietotājiem bez maksas pieejams mūzikas klausīšanās serviss, un tas balstīts uz ienākumiem no reklāmas. Lai klausītos mūziku arī uz mobilajām ierīcēm, ir pieejams maksas “Spotify Premium” serviss.

“Spotify” piedāvā trīs mūzikas klausīšanās veidus:

Spotify Free. Mūzika pilnīgi bez maksas datorā ar reklāmām.

Spotify Unlimited. Neierobežota un no reklāmām brīva mūzika datorā. Tikai 3,49 EUR mēnesī.

Spotify Premium. Mūzika uz jebkuras ierīces. Iespējams lejupielādēt mūziku un klausīties bezsaistē – lidmašīnā, vilcienā vai istabā vienmēr skanēs īstā mūzika. Uzlabota skaņas kvalitāte. Bez reklāmām. Tas viss tikai par 6,99 EUR mēnesī.

“Spotify piedāvā visu, ko vien lietotājs varētu vēlēties no mūzikas servisa: tas ir par brīvu, ātri un vienkārši – pamēģiniet vienreiz un iemīlēsiet to,” saka Andress Sērs (Andres Sehr), “Spotify” direktors.

Viņš piebilst: “Mēs vēlamies piedāvāt īsto mūziku katram brīdim. Atskaņot, atklāt jaunu mūziku un dalīties – Spotify ir izcils mūzikas atskaņotājs.”

“Spotify” ir pasaulē veiksmīgākais šāda veida mūzikas serviss, kam ir vairāk nekā 24 miljoni aktīvu bezmaksas mūzikas servisa lietotāju un vairāk nekā 6 miljoni lietotāju, kas izmanto maksas pakalpojumus. Lai iegūtu plašāku informāciju vai reģistrētos, apmeklējiet www.spotify.com.

“Spotify” ekskluzīvie reklāmas partneri Baltijā ir “Coca-Cola” un “SEB”, kas tuvākajā laikā laidīs klajā inovatīvas kampaņas sadarbībā ar “Spotify”.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase