Apskats: Modernais lielpodzis jeb Just5 CP10s

Pavisam nesen kompānija Just5 paziņoja par modeļa CP10 “feisliftu”, bet atšķirībā no mašīnām uzlabojumi nav vien LED gaismas vai uzlabots priekšējais panelis.

Ja kāds vēl nezin Just5 ir Latvijā radīta kompānija kas ražo lielpogu telefonus, kuru pirmie modeļi bija domāti bērniem vai vecāka gadu gājuma cilvēkiem. Bet jaunais, uzlabotais modelis patiks daudziem.

Dizains

Just5 dizains ir plaši pazīstams, lielas, ērti spiežamas pogas, mazs ekrāns un SOS poga. Tas īsumā raksturo visus Just5 telefonus (izņemot CP11, kram ir lielāks “izšaujams ekrāns”).  Jaunais modelis ir mazmazdrusciņ lielāks, bet joprojām ļoti ērti to ir turēt rokās. Telefona pogas un aizmugure liekas pat kā mazliet matēta, jebkurā gadījumā var just, ka telefona “plastmasu” kvalitāte ir uzlabojusies. Panelīšu krāsas ir kļuvušas vēl košākas un spīd ultravioletās gaismas staros. Arī sānu pogas kļuvušas krietni ērtākas.

“Iekšas”

Telefonam ir pilnīgi jauns interfeiss. Jauni fonti, jaunas ikonas, kuras lieliski izskatās uz telefona “krāsainā” ekrāna (to, ka tas ir krāsains var redzēt vienīgi spēlējot F1 spēlīti). Pat baterijas līmenis un zonas stiprums rādās kreatīvāk. Tas viss izskatās ļoti labi. Pieminēšanas vērtas ir arī jaunās telefona melodijas, jo priekšgājējiem tās bija diezgan kaitinošas, ja vien neesi seniors kuram telefona spalgais meldiņš ir bonuss. Melodijas kļuvušas mūsdienīgākas un patīkamākas ausij.

SOS poga jeb supertaustiņš un pārējās fīčas

Jaunumus piedzīvojusi SOS poga, kura agrāk darbojās, kā poga kuru spiest nelaimes gadījumā tā skaļi “bļaujot” apzināja tavus tuviniekus, lai ziņoti par nelaimi. SOS pogu rebrendoja par Supertaustiņu kurš nu spēj ieslēgt lidmašīnas režīmu, mainīt laika joslas, navigēt, skaitīt un protams darbojas arī kā SOS poga. Nevar nepieminēt, ka telefonam ir MicroUSB ports, tātad tam derēs daudzi moderno viedtālruņu lādētāji. Un komplektā ir moderns, oranžs USB lādētājs.

FM radio kuru var klausīties bez austiņām arī ir kļuvis labāks, skaņa ir dzidrāka un trokšņu mazāk, vienīgi automātiskā kanālu meklēšana negrib darboties. Pat telefona lukturītis liekas spilgtāks.

Galavārds

Telefons kopš pirmās paaudzes ir kļuvis kvalitatīvāks un modernāks, 50Ls vērtais telefons nu liksies daudz iekārojamāks plašākam interesentu lokam. Īstena hipster must have lieta, noderēs arī cilvēkiem kuri meklē vienkāršu, bet arī stilīgu saziņas rīku. Bet, ja vēlies iepriecināt savu omi vai opi ar jaunu telefonu, tad zini, ka iepriekšējais CP10 modelis ir pieejams par īpaši labu cenu – 29Ls.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Apskats: Modernais lielpodzis jeb Just5 CP10s”

  1. […] pat, kā iepriekšējais Just5 jaunums – CP10s arī šim tālrunim ir pieejams jaunais interfeiss un krāsainais […]

Leave a Reply

Draugiem.lv pase