Electrolux par produktu dizainu saņem 22 pasaulē atzītas dizaina balvas

Šogad prestižās dizaina balvas RED DOT pasniegšanā kompānijas Electrolux pārstāvēto zīmolu Electrolux, AEG un Zanussi produkti ir apbalvoti ar iespaidīgu balvu skaitu par augstvērtīgo dizainu, kopumā saņemot 22 apbalvojumus. Tas ir starptautiskas žūrijas vērtējums par cepeškrāsnīm, indukcijas plītīm, trauku mazgājamām mašīnām, veļasmašīnām, putekļusūcējiem ar augsti novērtētu produktu dizainu.

„Tāda starptautiski atzīta dizaina balva kā RED DOT, protams, liek mums lepoties par padarīto, bet vēl jo būtiskāk ir tas, ka tas apstiprina mūsu izaugsmes stratēģiju. Šī atzinība nostiprina zīmolu, daļēji pasargā mūs no pakaļdarinājumiem un nodrošina atzinību gan no esošo, gan no topošo darbiniekiem, piesaistot mūsu komandai jaunus talantus. Vienlaikus tas ir neatkarīgs vērtējums, kuru ieraugot, produkta lietotājam ir vieglāk izvēlēties augstvērtīgāko produktu savā lauciņā,” atzina Electrolux galvenais dizaineris Stefano Marcano (Stefano Marzano).

Šogad 1865 dizaineri, arhitekti un uzņēmumi no 54 valstīm iesniedza izvērtēšanai vairāk nekā 4600 produktus un projektus 19 kategorijās, lai sacenstos par dizaina balvu par labāko produktu dizainu 2013. gadā. Mazāk kā ceturtā daļa no iesniegtajiem darbiem izturēja pasaules labāko dizaina ekspertu žūrijas vērtējumu. Vērtējot produktu dizainu, vērā tika ņemti tādi kritēriji kā inovācijas, funkcionalitāte, ergonomika, ilgstamība un citi.

Pagājušā gadā Electrolux zīmolu grupā bija prezentēts ievērojams skaits ar inovatīviem produktiem tādās līnijās kā Electrolux Inspiration Range, Zanussi Quadro® un AEG’s Neue Kollektion. Piešķirtās RED DOT balvas saņēma produkti no visām iepriekšminētajām produktu līnijām.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase