Meitenes viedoklis par Samsung Galaxy S3

Ir pagājuši pāris mēneši kopš iegādājos Samsung Galaxy S3, piekritīšu, jauda un kvalitāte ar šo telefonu iet roku rokā, kas man, kā iepriekš esošai Nokia E5 lietotājai, ir varens notikums.

Pirms iegādājos, vairāki paziņas mēģināja atrunāt tā lielā izmēra dēļ. Vairākkārtīgi mani mēģināja pierunāt pat uz iPhone5, bet es spītīgi turējos pretim, paliekot pie sava. Sievišķīgi taču!

Izmēra ziņā esmu ļoti apmierināta – ekrāns liels, pārskatāms un rokās turēt arī diezgan ērti.

Funkciju ziņā ik pa brīdim atrodu ko jaunu, ko iepriekš nezināju, piemēram, ka telefonu bez vadiem var savienot ar televizoru, par iespēju datus saglabāt DropBox, tādējādi atbrīvojot telefona atmiņas kartē vietu, S Beam, kas nodrošina iespēju pārsūtīt 1GB video failu mazāk nekā trīs minūšu laikā un citiem brīnumiem, kas ļoti atvieglo ikdienu.

Vislielākā sajūsma man, droši vien, ir par Samsung Apps un kameru. Bilžu kvalitāte spēj konkurēt pat ar labām un dārgām kamerām, tiesa, to nevarētu apgalvot par priekšējo, tomēr laiks iet uz priekšu un, visticamāk, jau nākošais Galaxy būs padomājis arī par to. Play veikala piedāvājums arī liek pasmaidīt – dažādas maksas un bezmaksas programmas, kas spēj ne tikai izklaidēt, bet arī izglītot un sazināties ar draugiem, radiem, paziņām dažādās izpausmēs.

Runājot par mīnusiem, galvenais laikam ir ekrāna izturībā. Gadījums, kad runājot pa telefonu, pāri visam ekrānam parādās plaisa, vēl joprojām manī raisa izbrīnu. Uz garantiju, acīmredzot, nav vērts nest, jo kurš gan ticēs, ka viss notika tāpat vien, bez mešanas uz zemes!?

Ja vajadzētu nosaukt vēl kādu mīnusu, šķiet, tik viegli atrast to nebūtu, tā kā rezumējot, telefons ir lielisks, jo tas būtiski atvieglo ikdienas komunikāciju, izskatās satriecoši un spēj pildīt gandrīz visas manas iegribas :)

Paldies Martai, ka dalījās savā pieredzē, telefona tehniskos parametrus varat aplūkot šeit.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase