MWC ietvaros Samsung prezentē jauno planšetdatoru – GALAXY Note 8.0

Pasaules vadošajā mobilo tehnoloģiju kongresā Mobile World Congress (MWC) Barselonā Samsung Electronics prezentējis 8 collu planšetdatoru GALAXY Note 8.0 – jaunu Note kategorijas ierīci, kas ienesīs svaigas vēsmas vidējā izmēra planšetdatoru tirgū, kuru Samsung aizsāka 2010. gadā. Jaudīgais GALAXY Note 8.0 ir ērti turams vienā rokā, un tā modernā tehnoloģija nodrošina lielisku multivides sniegumu, efektīvu vairākuzdevumu darbības režīmu, kā arī kvalitatīvus tālruņa zvanu savienojumus. Izmantojot inteliģento S Pen irbuli, pierakstu veikšana planšetdatorā kļuvusi tikpat dabiska kā piezīmes uz papīra, nodrošinot arvien plašākas un daudzveidīgākas mobilitātes iespējas.

Plānots, ka jaunais Samsung planšetdators GALAXY Note 8.0 tirdzniecībā Latvijā būs pieejams no aprīļa vidus un tā cena būs aptuveni 350 latu.

„2010. gadā, laižot klajā pirmo GALAXY Tab planšetdatoru ar 7 collu ekrānu, Samsung iezīmēja jaunu ēru mobilo tehnoloģiju industrijā. Arī tagad – pēc trim gadiem, atsaucoties uz mūsdienu dzīvesveida pieprasījumu, mēs turpinām attīstīt šo kategoriju,” sacīja Samsung Electronics IT un Mobilās komunikācijas nodaļas prezidents J.K. Šins (JK Shin). „GALAXY Note 8.0 ienes jaunas vēsmas planšetdatoru kategorijā, piedāvājot ērti pārnēsājamu ierīci efektīvākai ikdienas uzdevumu veikšanai, kā arī aizraujošai izklaidei un atpūtai.”

GALAXY Note 8.0 piedāvā dalītā ekrāna funkciju vairāku aplikāciju vienlaicīgai izmantošanai, jaunākās paaudzes S Pen irbuli ar vēl plašākām pielietojuma iespējām, kā arī piekļuvi dažādām S Note veidnēm, ar kuru palīdzību var ērti izveidot, rediģēt un koplietot dokumentus. Planšetdatoram ir lasīšanas režīma tehnoloģija ērtākai e-grāmatu baudīšanai, kā arī video un balss zvanu funkcijas*. Ierīces saturu papildina dažāda veida bezmaksas papildu saturs, tostarp arī Flipboard un Awesome Note aplikācijas, kuras Samsung GALAXY planšetdatorā ir pieejamas pirmo reizi.

Ideāls risinājums mobilam dzīvesveidam
Plānais un kompaktais GALAXY Note 8.0 ir jaudīgs un funkcionāls planšetdators kā darbam, tā atpūtai. Praktiskās S Note veidnes un S Planner kalendārs palīdz organizēt ikdienas uzdevumus, tostarp veikt piezīmes tikšanās laikā, izveidot veicamo uzdevumu sarakstu un rakstīt dienasgrāmatu. Izmantojot jaunākās paaudzes S Pen irbuli, visu informāciju ir iespējams atzīmēt maksimāli precīzi, jo ierīce atpazīst un digitalizē ar roku ievadītu tekstu, matemātikas formulas un pat ģeometriskas formas.

Jauns saturs un pakalpojumi
Pilnveidotā ChatOn aplikācija nodrošina ērtu ziņapmaiņu un tērzēšanu grupās, ļaujot saziņā ietvert arī attēlus, video, balss ierakstus un kontaktu pārsūtīšanu. GALAXY Note 8.0 ir pirmais Android platformas planšetdators, kurā integrēta Awesome Note aplikācija visdažādāko piezīmju, dienasgrāmatas ierakstu un paveicamo uzdevumu fiksēšanai. Flipboard aplikācija, kuru izstrādātāji īpaši pielāgojuši tieši šim planšetdatoram, ļauj ērti vienuviet apvienot RSS, sociālos tīklus un citus informācijas avotus. Vienkārši paturot S Pen irbuli virs ziņu virsrakstiem, var ātri ielūkoties jaunāko ziņu saturā. Līdz ar Smart Remote funkciju planšetdators ir izmantojams arī kā tālvadības TV pults.

Jaunākās paaudzes S Pen irbulis
Samsung S Pen tehnoloģija ir attīstīta vēl plašākām pielietojuma iespējām – gan radošām izpausmēm, gan ikdienas uzdevumu veikšanai. Līdzko korpusā paslēptais S Pen tiek izņemts, automātiski aktivizējas Pen Detection funkcija, kas piedāvā S Pen īpaši pielāgotas izvēlnes, kā arī Page Buddy funkciju, ar kuru var atvērt pielāgotu S Note aplikācijas logu.

Pateicoties Air View tehnoloģijai, ar irbuli pat vairs nav jāpieskaras pie ekrāna. Lai tas funkcionētu, S Pen var vienkārši kustināt virs ekrāna, lai priekšskatītu video, e-pasta ziņojumus, fotogrāfijas un S Planner kalendāra ierakstus, konkrēto aplikāciju pilnībā neatverot. S Pen Gesture ļauj vienkārši rediģēt attēlus un citu saturu, savukārt ar Paper Artist un Photo Note aplikācijām var radoši personalizēt uzņemtos fotoattēlus.

Pateicoties WACOM tehnoloģijai, pirmo reizi Note kategorijā S Pen iespējams izmantot, lai kontrolētu izvēlnes un atpakaļatgriešanās taustiņus.

Ērta vairākuzdevumu režīma darbība
Izmantojot GALAXY Note 8.0 Dual View funkciju, vienā ekrānā var atvērt divus atsevišķus logus un izmantot dažādas aplikācijas. Piemēram, lai video skatīšanās laikā būtu iespējams veikt piezīmes, virs interneta pārlūka loga var atvērt S Note piezīmes logu, kas ir brīvi pārvietojams un palielināms atbilstoši lietotāja vajadzībām.

Vairākuzdevumu režīms ir pieejams arī tālruņa zvanu laikā. Pop Up Note ļauj piekļūt S Note piezīmēm jebkurā laikā. Ar Pop Up Video funkciju ir iespējams vienlaikus gan sērfot internetā, gan arī sazināties ar draugiem, turklāt visiem logiem var viegli mainīt izmēru, tos pavelkot ar pirkstiem.

Lielisks sabiedrotais atpūšoties
GALAXY Note 8.0 nodrošina arī daudzveidīgas izklaides iespējas. Reading Mode režīms šo planšetdatoru pārvērš e-grāmatu lasītājā, piedāvājot komfortablus apstākļus digitālā satura lasīšanai. GALAXY Note 8.0 darbojas arī kā Smart Remote tālvadības pults, ar kuru var vienkārši vadīt televizoru, dekoderi, DVD un Blu-ray atskaņotāju.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase