Samsung laiž klajž GALAXY Fame viedtālruni

Jaunais Samsung viedtālrunis GALAXY Fame lepojas ar teicamu veiktspēju, plašu funkciju klāstu, kā arī elegantu dizainu. Viedtālrunis, kurš būs pieejams pērļu baltā un metāliski zilā krāsā, Latvijas veikalos nonāks jau marta sākumā, un tā aptuvenā cena būs 180 – 190 latu.

• GALAXY Fame darbojas uz Android 4.1 (Jelly Bean) operētājsistēmas bāzes, kas apvienojumā ar 1 GHz procesoru ļauj ātri pārslēgties starp dažādām aplikācijām, ērti un vienkārši uzņemt un ar draugiem koplietot fotogrāfijas, kā arī nodrošina kvalitatīvu attēlu. Pateicoties 4 GB iebūvētajai atmiņai (pirms tālruņa standarta satura iestatīšanas) un 1300 mAh ietilpības baterijai, lietotāji var ilgāk, nekā tradicionāli ierasts, baudīt plašās multivides izklaides iespējas. Savukārt Wi-Fi Direct savienojums ļauj viegli koplietot saturu ar citām mobilajām ierīcēm.

• Samsung Game Hub Lite nodrošina piekļuvi labākajām spēlēm, kuras īpaši pielāgotas šīs kategorijas ierīcēm. Par kontaktu, grāmatzīmju un īsziņu sinhronizāciju un dublēšanu rūpējas S Cloud programmatūra.

• Pateicoties intuitīvajai Motion UI lietotājsaskarnei, viedtālrunis spēj saprast lietotāja kustības. Piemēram, lai atjaunotu aplikāciju statusu, tālruni var viegli papurināt, bet klusuma režīmu aktivizēt, pagriežot to ar ekrānu uz leju.

• GALAXY Fame viedtālrunim ir 5 megapikseļu kamera. Bluetooth 4.0 bezvadu savienojuma atbalsts ļauj nekavējoties koplietot informāciju ar citām Bluetooth ierīcēm. Savukārt, pateicoties NFC bezvadu tehnoloģijai un S Beam funkcijai, GALAXY Fame saturu iespējams koplietot ar citu Samsung viedtālruņu īpašniekiem, vienkārši saliekot kopā divu tālruņu aizmugurējos vāciņus.

• ChatON bezmaksas pakalpojums ļauj ērti sazināties ar draugiem vai draugu grupām ne tikai tekstu ziņojumu veidā, bet arī daloties ar saturu, piemēram, fotogrāfijām un video. Izmantojot ChatON, GALAXY Fame īpašnieki varēs tērzēt gan ar draugiem, kuriem ir Android viedtālruņi, gan arī tiem, kuru ierīces darbojas uz citām platformām.

Samsung GALAXY Fame tehniskā specifikācija

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase