Samsung laiž klajā izturīgo GALAXY Xcover 2 viedtālruni

Samsung Electronics februāra sākumā laidis klajā viedtālruni Samsung GALAXY Xcover 2. Izturīgais un funkcionālais tālrunis ir īpaši piemērots cilvēkiem, kam patīk aktīvs dzīvesveids un atpūta pie dabas.

Samsung GALAXY XCover2 Latvijā būs pieejams marta beigās, un tā aptuvenā cena veikalos būs 230 latu.

• GALAXY Xcover 2 nekaitē ne putekļi, ne smiltis, turklāt tālrunim piešķirtais IP67 sertifikāts garantē, ka tas izturēs pat 30 minūšu peldi līdz metram dziļā ūdenī. Ar šo tālruni var uzņemt fotogrāfijas zem ūdens, un īpašā drošības siksniņa šādās situācijās ļauj ērtāk noturēt tālruni rokās. Pateicoties ļoti izturīgajam tālruņa korpusam un baterijas vāciņa aizslēgam, tālrunis ir arī triecienizturīgs.

• Viedtālrunī jau sākotnēji ir lejupielādētas Google kartes, kā arī uzlabota GPS + GLONASS sistēma, kas par 20% paātrina atrašanās vietas noteikšanas laiku un precizitāti. Līdzās kamerai iebūvēta LED diode, kas izmantojama kā kameras zibspuldze vai lukturītis. Viedtālruņa baterijas darbības laiks gaidīšanas režīmā ir līdz pat 570 stundām (1700 mAh).

• Tālrunī iekļautā Cardio Trainer Pro treniņu aplikācija piedāvā izstrādāt lietotājam personīgi pielāgotu treniņu programmu, fiksējot pieveikto maršrutu, ātrumu, kā arī sasniegtos rezultātus un to progresu.

• Ierīces lielais un košais 4 collu (100,8 mm) ekrāns ar WVGA izšķirtspēju nodrošina lielisku attēla detalizāciju. 5 megapikseļu galvenā un VGA izšķirtspējas priekšējā kamera ļauj iemūžināt kvalitatīvas fotogrāfijas. Bluetooth 4.0 tehnoloģija ar mazāku enerģijas patēriņu ļauj bezvadu režīmā savienoties ar pat 50 metru attālumā esošām ierīcēm, savukārt 1 GHz divkodolu procesors nodrošina ātru un nevainojamu GALAXY Xcover 2 vairākuzdevumu režīma darbību.

• Samsung GALAXY Xcover 2 darbojas uz Android 4.1 (Jelly Bean) operētājsistēmas bāzes. Viedtālrunim ir arī virkne inovatīvu funkciju un pakalpojumu efektīvākai un parocīgākai ikdienas lietošanai. Piemēram, Intuitīvā Motion UI lietotājsaskarne ļauj atjaunot aplikāciju statusu, viegli papurinot tālruni, bet klusuma režīmu var aktivizēt, pagriežot tālruni ar ekrānu uz leju. Par datu sinhronizāciju un dublēšanu rūpējas S-Cloud funkcija, savukārt S Voice ļauj tālruni vadīt ar balss palīdzību. Best Shot funkcija automātiski piedāvā labāko kadru no uzņemto fotogrāfiju sērijas, bet Smart Stay tehnoloģija nosaka, vai lietotājs skatās tālruņa ekrānā, atbilstoši noregulējot ekrāna apgaismojumu. Pieejamas arī visas Samsung Hubs piedāvātās iespējas – Readers Hub, Video Hub, Game Hub un Music Hub, – kuras nodrošina ērtu piekļuvi plašam izklaides satura klāstam.

Samsung GALAXY Xcover 2 tehniskā specifikācija

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Samsung laiž klajā izturīgo GALAXY Xcover 2 viedtālruni”

  1. SunShin saka:

    Tieši šis aparāts ir tas ka trūkst Galaxy Xcover S5690. Vienkārši iedeāls vidējās klases aparāts :))
    Gaidu ar nepacietību.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase