RAT ROD: 1930. gada Plymouth

STANCE WORKS ir portāls, kur tiek atspoguļoti dažādi auto stāsti. Bet pats galvenais ir viņu moto – LOW IS A LIFESTYLE, ko var interpretēt dažādi. Bet jāsaprot – jo tuvāk zemei, jo labāk. Tā ir sava veida māksla radīt zemu auto, nosēdināt to tā, lai dzirksteles iet pa gaisu braucot.

Apvienojot šo ideju ar RAT ROD, kas izskata ziņā nozīmē – vecs un norūsējis, piedāvājam aplūkot 1930. gada Playmouth. Auto ir tik plakans un sarūsējis ka to starp kokiem grūti pat pamanīt. Tas lēnām likts kopā detaļu pie detaļas, lai vēlāk terorizētu asfaltu un biedētu bērnus ielu malā.  Auto sākotnēji ticis sagriezts pa daļām atstājot tikai  virsbūves augšpusi, kas novietota uz šasijas ar ierīkotu Air suspension – pneimatisko piekari, kas ļauj regulēt augstumu. Pie šādiem projektiem tiek strādāts ilgi un darbi vēl nebūt nav pabeigti. Tādējādi, nav minēts nekas par auto dzinēju un tehniskajiem parametriem, kas, iespējams, tiek uzlaboti un pieslīpēti. Katrā ziņā šādiem auto ātrums nav galvenais, es pat teiktu, drīzāk motora rūkoņa ir svarīgāka.

Vēl viens no šādiem interesantiem STANCE WORKS atspoguļotajiem projektiem ir vecais BMW E28 – Rusty Slammington, kas ir visai iespaidīgs agregāts, ar interesantu eksterjeru un interjeru.

Piedāvājam Jums aplūkot 1930. gada Plymouth brālēna cīkstēšanos pret Lamborghini Aventador:

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase